Mozart: Mitridate, Re Di Ponto (3 CD)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 3 dni

Wysyłamy w 3 dni – to znaczy, że takiego towaru nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 3 dni robocze. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
82,50 zł 99,99 zł Oszczędzasz 17,49 zł
Nagranie opery Mozarta „Mitridate, Re di Ponto” pod dyrekcją Marca Minkowskiego z Les Musiciens du Louvre z udziałem Michaela Spyres’a, Sabine Devieilhe i Elsy Dreisig. Kiedy amerykański tenor śpiewał tę rolę w Paryżu w 2016 roku, magazyn Opera napisał: „Arie Mozarta z ich zawrotnymi skokami i szeroką skalą stanowią ogromne wyzwanie techniczne, nie tylko dla tenora w roli tytułowej, który jest popychany do skrajności. Michael Spyres, wokalista o wyjątkowej zwinności i kontroli, wykonał je bez trudu”. Rok później po wykonaniu w londyńskiej Royal Opera House i tym razem magazyn Opera chwalił jego występ jako „ekscytujący”, zauważając, że jego recytatywy „wyróżniały się pięknem i niewymuszoną elokwencją”.

To nagranie ma swoje korzenie w projekcie Marca Minkowskiego na inspirowaną Kabuki inscenizacją opery, która miała się odbyć w berlińskiej Staatsoper w listopadzie 2020 roku. Kiedy pandemia spowodowała jej anulowanie, do akcji wkroczyła wytwórnia Erato. W efekcie dyrygent i orkiestra znaleźli się z powrotem we Francji, nagrywając w Filharmonii Paryskiej.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Mozart: Mitridate, Re Di Ponto (3 CD)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.