Opinie o Nas

Multimedia i grafika komputerowa. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk

  • Autor: Tomasz Rudny
  • Kategorie: Podręczniki / technikum
  • Typ okładki: okładka miękka
  • Wydawca: Helion Edukacja
  • Wymiary: 16,8 x 23,7 cm
  • EAN: 9788324636297
  • Ilość stron: 248
  • Data wydania: 2011-07-07
    Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku

Dostępność:

35,00 zł 38,00 zł Oszczędzasz 3,00 zł

Podręcznik jest zgodny z podstawą programową kształcenia w zawodzie technik informatyk 312[01\.

Numer dopuszczenia MEN: 24/2010Profesjonalny technik informatyk nie może obyć się bez znajomości zasad działania programów graficznych i multimedialnych. Dzięki temu podręcznikowi uczeń bez trudu opanuje rozpoznawanie popularnych formatów zapisu plików, zrozumie podstawowe różnice między nimi oraz samodzielnie przeprowadzi analizę i edycję plików dźwiękowych. Dowie się, na czym polega obróbka plików graficznych, i nauczy się tworzyć zaawansowane animacje - także te z wykorzystaniem ścieżek oraz języka skryptowego ActionScript. Ponadto książka ta przybliży mu kwestie związane z pracą nad filmami wideo, szczególnie w zakresie ich edycji oraz montażu, i przygotuje go do umieszczania w Internecie treści graficznych czy multimedialnych."Technik Informatyk" to doskonały, charakteryzujący się wysoką jakością i kompletny zestaw edukacyjny, przygotowany przez dysponującego ogromnym doświadczeniem lidera na rynku książek informatycznych - wydawnictwo Helion.
W skład zestawu "Technik Informatyk" wchodzą także:Systemy i sieci komputerowe. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk
Programowanie strukturalne i obiektowe. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk
Urządzenia techniki komputerowej. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk
Oprogramowanie biurowe. Podręcznik do nauki zawodu technik informatykPodręczniki oraz inne pomoce naukowe należące do tej serii zostały opracowane z myślą o wykształceniu kompetentnych techników, którzy bez trudu poradzą sobie z wyzwaniami w świecie współczesnej informatyki.


Więcej informacji
Data wydania 7 lip 2011
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Multimedia i grafika komputerowa. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk