Musa Italiana

  • -18%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
49,00 zł 59,99 zł Oszczędzasz 10,99 zł
Album Riccardo Chailly’ego z orkiestrą Filarmonica della Scala to niezwykle ciekawe spojrzenie tego dyrygenta na elementy “stylu wloskiego” w twórczości trzech austriacko - niemieckich kompozytorow: Mozarta, Schuberta i Mendelssohna.

Nagrań dokonano z wykorzystaniem technologii Dolby Atmos, w audytorium La Scali, w trakcie izolacji wywołanej pandemią. Przy tej okazji, w wyjątkowy sposób wykorzystano słynną akustykę La Scali. Jak mówi Chailly: „Z powodu konieczności zapewnienia większej odległości między muzykami, nad siedzeniami widowni utworzono nową podłogę i to mówi nam wiele o geniuszu Giuseppe Piermariniego, architekta La Scali, ponieważ także w samym centrum teatru akustyka jest po prostu spektakularna!”.

Filarmonica Della Scala świętuje w 2022 roku swoje 40-lecie. Orkiestra założona przez Claudio Abbado z muzykami La Scali w 1982 roku, działała pod kierunkiem legendarnych dyrygentów, takich jak Bernstein, Giulini, Muti, Sinopoli czy Barenboim. Riccardo Chailly jest obecnie głównym dyrygentem tej orkiestry, pozostając - oczywiście - przede wszystkim dyrektorem muzycznym La Scali (od 2015 roku), gdzie wcześniej rozpoczął karierę już w wieku 20 lat, jako asystent Claudio Abbado. Od tego czasu, poprzez stanowiska w Orkiestrze Symfonicznej Radia Berlińskiego, Królewskiej Orkiestrze Concertgebouw w Amsterdamie, Orkiestrze Gewandhaus w Lipsku i Orkiestrze Festiwalowej w Lucernie, Riccardo Chailly wspiął się na szczyt aktywności artystycznej, z uznaną szeroko dyskografią, obejmującą już teraz ponad 150 pozycji.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Musa Italiana
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.