Music For Psychedelic Therapy LTD (2 Vinyl)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
138,50 zł 148,50 zł Oszczędzasz 10,00 zł
‘Music for Psychedelic Therapy’ to pierwszy pełnowymiarowy album Hopkinsa od czasu siostrzanych płyt, nominowanych do GRAMMY ‘Singularity’ (2018) i ‘Immunity’ (2013). Tym razem Hopkins chciał stworzyć coś, co zwróci się w przeciwnym kierunku, coś pozbawionego ego i introspektywnego, wykonanego z całkowitą, surową szczerością. "Czułem, że nadszedł czas na reset, na oczekiwanie na muzykę, która pojawi się z innego miejsca" - mówi Hopkins. Tym miejscem okazały się jaskinie Tayos w Ekwadorze, gdzie Hopkins udał się na zmieniającą życie twórczą wyprawę w 2018 roku

Hopkins opowiada o ‘Music For Psychedelic Therapy’: "To, co wyrosło z tego doświadczenia, to album bez bitów, bez jednego dźwięku perkusji, coś, co jest bliższe klasycznej symfonii niż płycie tanecznej/elektronicznej. Coś, co jest bardziej jak przeżycie niż słuchanie muzyki. Może coś o wiele bardziej emocjonalnie szczerego niż to, co tworzyłem do tej pory - połączenie muzyki, natury i mojego pragnienia uzdrowienia. Wolność od tradycyjnych struktur rytmicznych odblokowała tak wiele - czułem się jakbym był wolny, by odkryć nową formę rytmu, taką, którą odkrywasz, gdy po prostu pozwalasz rzeczom płynąć, nie pozwalając sobie przeszkadzać…”" ‘Music For Psychedelic Therapy’ nie jest ambientem, klasyką czy dronem, ale posiada elementy wszystkich tych trzech gatunków. Działa na trzeźwy umysł, ale nabiera zupełnie nowego wymiaru, gdy jest wprowadzana do psychodelicznej ceremonii. Podczas moich własnych psychodelicznych eksploracji testujących tę muzykę, odkryłem, że cytat, który przeczytałem, ciągle przychodzi mi na myśl. „Muzyka jest płynną architekturą, architektura jest zamrożoną muzyką". Uwielbiam tę ideę muzyki jako czegoś, co zamieszkujesz, czegoś, co działa na ciebie energetycznie. W rzeczywistości właśnie będąc w tym stanie pojawił się u mnie tytuł. Terapie wspomagane psychodelikami stają się legalne na całym świecie, a jednak wydaje się, że nikt nie mówi o muzyce; muzyka jest równie ważna jak lekarstwo."

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Music For Psychedelic Therapy LTD (2 Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.