My Favourite Operetta Heroes

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
101,50 zł 119,99 zł Oszczędzasz 18,49 zł
Wielki tenor i jego operetkowe role. Zawarte w kolekcji legendarne wydawnictwa, należące wcześniej do Electrola, dokumentują nieporównywalne mistrzostwo Nicolaia Geddy w jego operetkowych rolach. Obok niego słyszymy wielu innych wybitnych wokalistów, w tym: Anneliese Rothenberger, Grace Bumbry, Ritę Streich i Lucię Popp.

Gedda dokonał wielu nagrań na wyłączność w latach 1960-70, pracując z takimi dyrygentami, jak: Willi Boskovsky i Willy Mattes, aby zachować dla potomności jego najwybitniejsze role z takich dzieł, jak: „Paganini”, „Der Zarewitsch”, „Der Graf von Luxemburg” i „Das Land des Lächelns” Lehara, a także „Der Zigeunerbaron” Johanna Straussa. Operetka przeżywa obecnie swój wielki powrót m.in. dzięki kreacjom takim, jak Nicolai Geddy. Album prezentuje komplet nagrań tenora w jego najwybitniejszych rolach operetkowych.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: My Favourite Operetta Heroes
Twoja ocena
Ocena ogólna