Opinie o Nas

Dostępność:

25,50 zł 27,50 zł Oszczędzasz 2,00 zł
Płyta "Na końcu świata" jest debiutanckim krążkiem zespołu Rozdwojenie Jaźni wpisującym się w nurt muzyczny, który można nazwać poetyckim rockiem z elementami jazzu i popu. Jak piszą sami artyści "wewnętrzne dążenie do dobra i rozdarcie spowodowane nieraz pokrętną rzeczywistością, jakże odmienną od pragnień powoduje, że w każdym z nas następuje Rozdwojenie Jaźni. Dzieje się tak codziennie przez całe życie".


Sny niby ulotne - wdzierają się na jawę

Walcząc o to co nieziemskie we mnie

Odrealnione kształty tańczą jak zamykam oczy

Walka dobra i zła - nieustanny konflikt.


Zespół zaprasza w muzyczną podróż z przesłaniem, że jeszcze jest miejsce na miłość, nadzieję i dobro. Przekonuje, że nasze marzenia są nietykalne dla innych i warto o nie walczyć ... że jest gdzieś kraina, w której jest jeszcze zwyczajna normalność, a wszystkie gorsze dni można zgubić na końcu świata…
Płyta zawiera 10 autorskich utworów skomponowanych przez członków zespołu, w tym m.in. "W nieskończoność" i "Zagubiony", z którymi zespół zdobył wiele nagród w konkursach i przeglądach muzycznych. Materiał na płytę został nagrany w 2010 roku w studiu muzycznym im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce.

Więcej informacji
Data wydania 7 wrz 2013
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Na końcu świata
1. W nieskończoność
2. Kołysanka Anioła
3. Kochać i tracić
4. Rudy liść
5. Za tę chwilę
6. Osamotnieni
7. Przystań zagubionych marzeń
8. Kim jestem, że możesz mnie ranić
9. Tylko bądź i kochaj mnie
10. Zagubiony na końcu świata