Opinie o Nas

Najpiękniejsze kolędy i pastorałki + 2 CD

  • -17%
  • nowość

Dostępność:

12,50 zł 15,00 zł Oszczędzasz 2,50 zł
Publikacja, która w piękny sposób przybliży jedne z najbardziej znanych kolęd. Dwie płyty z nagraniami omówionych utworów będą idealnym dopełnieniem lektury.

Święta to magiczny czas, który wszyscy spędzamy w rodzinnym gronie, dbając o cudowną atmosferę, pełną niepowtarzalnego ciepła. Nasze zwyczaje są piękne, dlatego powinniśmy je wciąż praktykować, pozostając wiernymi długoletniej tradycji. Bo czym tak naprawdę byłyby bez kolęd i pastorałek odśpiewanych wraz z bliskimi? Ta piękna tradycja trwa od wielu, wielu lat, a kolejne śpiewniki odtwarzają te same utwory, byśmy mogli się nimi cieszyć w każdej chwili.

Publikacja "Najpiękniejsze kolędy i pastorałki" to wybór dwudziestu polskich kolęd, które zna każdy z nas. Tutaj jednak, oprócz tekstów, czytelnik odnajdzie także szereg ciekawostek związanych z poszczególnymi utworami. Szczególnie intrygująca może się okazać szczegółowo rozpisana historia ich pochodzenia, dzięki której lepiej zrozumie naszą tradycję. Każdą kolejną stronę ozdabiają też reprodukcje obrazów znakomitych, słynnych na cały świat malarzy, takich jak Peter Paul Rubens, Sandro Botticelli oraz Fra Filippo Lippi. To one nadają publikacji niepowtarzalny klimat, tworząc wyjątkowy album: jedyną w swoim rodzaju galerię tekstowo-obrazkową.

W książce pozostawiono również miejsce specjalnie po to, by kupujący mógł wpisać tam świąteczne życzenia. "Najpiękniejsze kolędy i pastorałki" mogą się więc okazać doskonałym podarkiem Bożonarodzeniowym, który na pewno doceniłby każdy z nas.

Więcej informacji
Data wydania 19 lis 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Najpiękniejsze kolędy i pastorałki + 2 CD