Opinie o Nas

Nasiona kłamstwa czyli o łgarstwach przemysłu i rządów na temat żywności modyfikowanej genetycznie

  • -7%

Dostępność:

34,00 zł 36,70 zł Oszczędzasz 2,70 zł
Książka ujawnia, jak dokonywane przez przemysł manipulacje oraz zmowa rządów pozwalają na sprzedaż niebezpiecznej żywności zmodyfikowanej genetycznie (GMO).
Autor obnaża fałszowanie badań, według których spożywanie GMO jest zdrowe, wskazuje na związane z tym zagrożenia oraz przedstawia mechanizmy politycznego nacisku, mające na celu promowanie pożywienia groźnego dla naszego zdrowia i życia.Każdy rozdział to kryminalna opowieść o sensacyjnym wątku- Przekupywanie naukowców i ich zastraszanie. W tajemniczy znikające dowody. Fałszowanie i pomijanie danych.

- Urzędnicy państwowi pozbawieni uprawnień i zwalniani ze stanowisk za usiłowanie ujawnienia fałszerstw związanych z GMO.

- Szczury laboratoryjne chorujące na żołądek po zjedzeniu żywności GM, a 7 z 40 umiera w ciągu dwóch tygodni.

- Znany naukowiec traci pracę i grozi mu się sądem za chęć ujawnienia alarmujących danych.Można tu przeczytać o prawdziwych raportach służbowych pracowników amerykańskiego Agencji ds. Żywności i Leków (FDA), w których ostrzegają przed toksynami, alergiami i schorzeniami niesionymi przez żywność zawierającą GM. Raporty zostały zignorowane przez zwierzchników. Dowiecie się, że testy tej żywności są prowadzone w taki sposób, by uniknąć wyników niewygodnych dla jej producentów. Dowiecie się, dlaczego Agencja ukrywała przed Kongresem amerykańskim fakt, iż suplement genetycznie zmodyfikowany zabił niemalże sto osób i wywołał trwałe schorzenia u tysięcy konsumentów.Spożywanie żywności genetycznie zmodyfikowanej to gra w rosyjska ruletkę. Dowiedz się, jak możesz jej uniknąć, by chronić siebie i rodzinę.

Więcej informacji
Data wydania 23 sty 2007
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nasiona kłamstwa czyli o łgarstwach przemysłu i rządów na temat żywności modyfikowanej genetycznie