Opinie o Nas

Następna dziewczyna

  • -17%

Dostępność:

33,00 zł 39,80 zł Oszczędzasz 6,80 zł
Ginie dziewczyna. Czy twoja córka ma z tym coś wspólnego? Czy to ona będzie następna?Pochłonęłam tę powieść jednym tchem. Louise Jensen, autorka "The Sister"


Nominacja do CWA Dagger 2017 dla najlepszego debiutu roku (odpowiednik filmowego Oscara dla kryminału)Sobotnia noc. Policja przyprowadza do domu siedemnastoletnią dziewczynę. Sophie nie ma kontaktu z rzeczywistością, powtarza coś niezrozumiałego...


Rano okazuje się, że jej przyjaciółka nie wróciła do domu. A potem policja znajduje ciało dziewczyny…


Policjantka prowadząca śledztwo podejrzewa, że Sophie była świadkiem morderstwa.


Dziewczyna twierdzi, że nic nie pamięta. Ale dręczą ją przebłyski przerażających scen. Ktoś przysyła jej niepokojące maile. Ktoś ją śledzi.


Matka czuje, że córka nie mówi wszystkiego. Że jest w niebezpieczeństwie. Lecz sama aż zbyt dobrze wie, co to znaczy się bać… Od dwóch lat strach paraliżuje ją, niszczy jej życie, jej małżeństwo, jej rodzinę. Teraz jednak za wszelką cenę musi się z nim zmierzyć, by powstrzymać mordercę. Kimkolwiek jest. Bo wie, że jego celem jest teraz Sophie.Ten thriller, niepokojący i niejednoznaczny jak "Dziewczyna z pociągu", zaciska gardło i zapiera dech. „The Bookseller”Sam Carrington zadebiutowała w 2016 thrillerem psychologicznym Następna dziewczyna. Książka od razu trafiła na listy bestsellerów: na 1. miejsce e-booków czytników Kobo, 3. miejsce iBooków magazynu „Publishers Weekly” i do Top 10 Kindle Amazonu. Jedno z największych brytyjskich wydawnictw opublikowało ją w grudniu 2016 w formie drukowanej jako wiodący tytuł końca roku. Amazon poleca ją wśród debiutów 2016.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Następna dziewczyna
Twoja ocena
Ocena ogólna