Nasz wpływowy i uległy umysł. Jak mózg daje nam siłę wywierania wpływu na innych

  • Zapowiedź
 

Dostępny od:

2023-03-30

2023-03-30 – to znaczy, że dany tytuł jest zapowiedzią lub jest planowany jego dodruk i jeszcze nie pojawił się w sprzedaży, ale możemy już przyjmować na niego zamówienia. W informacji o produkcie podajemy zaplanowaną przez wydawcę datę premiery / dodruku. Przy wyliczaniu terminu realizacji zamówienia zawierającego zapowiedzi / dodruki, musisz zatem brać pod uwagę zaplanowaną datę pojawienia się produktu na rynku + czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu od dostawcy + czas dostawy.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
37,74 zł Oszczędzasz 22,16 zł

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej: 39,98 zł.

Przełomowa książka o wywieraniu wpływu na innych.
Najlepsza książka popularnonaukowa 2017 roku w rankingach m.in.: „Forbesa”, „Timesa”, „Huffington Post”, Bloomberga, Stanford Business School.
„Natychmiastowa klasyka! Ta książka zmieni twoje życie!”
Cass R. Sunstein, profesor Harvardu, były szef Biura Informacji Białego Domu.

Jeśli chcesz przekonać kogoś, to broń Boże nie powołuj się na fakty! Działaj na emocje!

Większość z nas ma błędne wyobrażenie o tym, co zmienia sposób myślenia i postępowania innych. Moim celem jest pokazać w tej książce błędy, które systematycznie popełniamy, kiedy próbujemy zmieniać czyjeś przekonania, a także naświetlić, jak to się dzieje, że nam się to udaje.

Jedna z najwybitniejszych i najbardziej wpływowych badaczek neuronauki, profesorka psychologii Tali Sharot ujawnia, jak niewiarygodnie silny jest wpływ emocji na nasze przekonania. Odkrywa tajniki funkcjonowania naszych mózgów, gdzie kryje się potęga wywierania wpływu – tego dobrego i tego złego. Wyjaśnia m.in. dlaczego dowody nas nie przekonują, czy powinniśmy straszyć ludzi, żeby coś zrobili, oraz jak zyskujemy moc, odpuszczając... I wreszcie: co ludzie tak naprawdę chcą wiedzieć.

„W naukach o ludzkich zachowaniach niewiele dziedzin ma większy potencjał niż osiągnięcia neuronauki. Tali Sharot pokazuje to w sposób przekonujący i wciągający”. 
Robert B Cialdini

TALI SHAROT, wykorzystując wiedzę o mechanizmach działania mózgu, szuka sposobów dokonania zmian zachowań na takie, które
poprawiają nasz dobrostan. Swoim odkryciom nadała formę pasjonujących, żywych, pisanych przyjaznym i przystępnym  językiem opowieści w przełomowych książkach Nasz stronniczy optymizm oraz Nasz wpływowy i uległy umysł. Obie spotkały się z aplauzem świata nauki, biznesu, mediów i stały się bestsellerami w 15 krajach.Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Nasz wpływowy i uległy umysł. Jak mózg daje nam siłę wywierania wpływu na innych
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.