Never Saw Me Coming

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
49,50 zł 54,90 zł Oszczędzasz 5,40 zł
Grade A student.
Grade A psychopath.


A New York Times Best Thriller of the Year Pick

Meet Chloe. First-year student, ordinary, legging-wearing, girl next door...and psychopath.

Chloe is part of a secret clinical study of young psychopaths run by the university's Psychology Department. Most psychopaths aren't criminals, but when a string of murders on campus causes upheaval, Chloe's private vendetta is sidelined. Partnered with fellow study participants she can't trust - and distracted by typical university life - Chloe has to walk the line between hunter and prey.

Perfect for fans of My Sister the Serial Killer, Killing Eve and The Secret History, Never Saw Me coming is a sharp, electrifying and hugely entertaining thriller with an antiheroine who will work her manipulative magic on you.

SHORTLISTED FOR THE EDGAR BEST FIRST NOVEL AWARD

'Deliciously wicked and utterly addictive' Alice Hunter, author of The Serial Killer's Wife

'Fresh, fast-paced and fiendishly clever!' Lisa Gardner, bestselling author of Alone

'I fell in love with self-confessed psychopath Chloe on page one' Erin Kelly, author of He Said/She Said

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Never Saw Me Coming
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.