Opinie o Nas

Nic mnie nie zatrzyma

  • Kategorie: Muzyka / pop / polski pop
  • Wykonawca: Kosmo
  • Nośnik: CD
  • Ilość nośników: 1
  • Producent: MJM Music PL
  • EAN: 5908243452271
  • Data wydania: 2011-05-30
    Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online) 16.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Paczka w RUCHU (Płatność online) 7.99 zł 0 zł 2-3 dni robocze
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
32,50 zł 34,99 zł Oszczędzasz 2,49 zł
Kosmo to formacja, którą tworzy trójka przyjaciół: Kasia, ze swoim niewiarygodnym głosem, basista Julek oraz klawiszowiec Rafał.
Debiutancki krążek, zatytułowany "Nic mnie nie zatrzyma", pokazuje najlepiej ich prawdziwe oblicze. Jak sami o sobie mówią: uwielbiają stać na pulsującej od ich muzyki scenie i grać dla publiczności, pełni entuzjazmu i pozytywnych wibracji, oślepieni ciepłym światłem reflektorów. Każdy koncert, to dla nich jedyna w swoim rodzaju, bezcenna, żywiołowa i spontaniczna forma muzycznego dialogu ze słuchaczami. I do tego będą dążyć... nic ich nie zatrzyma.
Zarówno muzyka jak i teksty na płycie napisane są przez zespół. Wszystko, co tu słychać, płynie prosto z serc tej trójki młodych muzyków. Muzyka, którą tworzy zespół, to nowoczesny, bardzo melodyjny pop, inspirowany wieloma różnorodnymi gatunkami: od acid jazzu przez funk aż po rock. Materiał przykuwa uwagę przede wszystkim wszechstronnością, oryginalnością i zewsząd emanują energią.
Nie wszyscy wierzyli w potencjał KOSMO. Tym, który uwierzył bardzo mocno był z pewnością Wojtek Olszak - producent muzyczny, klawiszowiec, realizator dźwięku, muzyk sesyjny, kompozytor, pianista. To właśnie on został producentem ich płyty. Wojtek znany jest głównie z produkcji z Natalią Kukulską, Kasią Kowalską, Lady Pank. Współpracował z największymi polskimi gwiazdami oraz światowymi sławami, takimi jak: Eric Marienthal, Paul Jackson Jr., Nathan East, Simon Phillips, Tommy Aldridge, czy Michał Urbaniak, który powiedział kiedyś: Zawsze gdy słyszę w Polsce jakąś ciekawą i dobrą muzykę, to potem okazuje się, że robił ją Wojtek Olszak. Świetnym przykładem może tu być wyprodukowana przez Wojtka płyta Edyty Górniak "Dotyk" - to może nie najnowsza, ale, do tej pory, najlepsza płyta tej największej polskiej diwy.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Nic mnie nie zatrzyma
Twoja ocena
Ocena ogólna