Nie o takiej córce marzyliście

  • Zapowiedź
 

Dostępny od:

2024-03-06

2024-03-06 – to znaczy, że dany tytuł jest zapowiedzią lub jest planowany jego dodruk i jeszcze nie pojawił się w sprzedaży, ale możemy już przyjmować na niego zamówienia. W informacji o produkcie podajemy zaplanowaną przez wydawcę datę premiery / dodruku. Przy wyliczaniu terminu realizacji zamówienia zawierającego zapowiedzi / dodruki, musisz zatem brać pod uwagę zaplanowaną datę pojawienia się produktu na rynku + czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu od dostawcy + czas dostawy.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 34,99 zł

Julię najbardziej zaskoczył uśmiech zastygły na twarzy jej martwej siostry. Wyglądała, jakby chciała komuś wbić kosę pod żebro. Takiej Olgi nie znała. To Olga od zawsze była „tą lepszą córką”. Spełniała oczekiwania rodziców. Julia, niepokorna buntowniczka, marzyła tylko o tym, żeby wyrwać się z domu. To przez nią siostra była tam, gdzie była, kiedy zginęła. Teraz Olga odeszła, a Julia została. Niestety.

Wkrótce Julia odkrywa, że Olga mogła nie być tak idealna, jak wszyscy myśleli. Za wszelką cenę chce dowiedzieć się o niej więcej. Pomaga jej Connor, uroczy i bogaty chłopak, z którym pozornie więcej ją dzieli, niż łączy. Ich zakazane spotkania nie sprawiają, że Julia jest bliższa ideałowi, ale zaczyna zbliżać się do prawdy.

W świecie pełnym uprzedzeń i nadmiernych oczekiwań łatwo zrobić coś strasznego.

TRIGGER WARNING: Książka porusza takie tematy jak: przemoc, depresja, próba samobójcza, nadużycia seksualne, wykluczenie społeczne, homofobia.

NETFLIX PRACUJE NAD FILMEM!

Nieodkładalna książka z charakterem, której energia aż skwierczy – „The New York Times”

Wspaniale złożona i interesująca postać – „Los Angeles Review of Books”

Wyjątkowa i świeża – „Entertainment Weekly”

Poważna i szczera opowieść – „Booklist”

Obowiązkowa lektura o przetrwaniu w skomplikowanym kulturowo świecie – „School Library Journal”

Równie przejmująca, co przenikliwa – The A.V. Club

Jeśli kiedykolwiek chciałaś zrozumieć brutalną prawdę o życiu imigrantów, to jest książka, którą musisz przeczytać – Bustle

Ostatecznie to sama Julia jest kluczem do powieści… Będzie rezonować z wieloma czytelnikami, którzy będą zachwyceni, widząc, jak odważnie przechodzi przez trudny okres – „The Bulletin”

Zakochałam się w oszałamiającej powieści Eriki L. Sánchez. Autentyczność, dowcip i niesamowita inteligencja jej pisarstwa oraz historia młodej latynoskiej bohaterki poruszyły mnie do głębi i sprawiły, że chciałabym poznać ją lepiejAmerica Ferrera,aktorka i producentka, laureatka Złotego Globu

ERIKA L. SÁNCHEZ Córka nielegalnych meksykańskich imigrantów pisząca o doświadczeniach swoich i swojej rodziny. Poetka, powieściopisarka, eseistka. Finalistka National Book Award i PEN America Open Book Award. Stypendystka Princeton Arts Fellow oraz National Endowment for the Arts Fellowship in Poetry, otrzymała nagrodę 21st Century Award przyznawaną przez Chicago Public Library Foundation. Feministka i aktywistka wspierająca młode kobiety.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Nie o takiej córce marzyliście
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.