Opinie o Nas

Nie wszystko będzie źle. Jak pokonać niepewność, przezwyciężyć własny lęk i osiągnąć stan spokoju

  • -30%
  • nowość

Dostępność:

27,99 zł 39,99 zł Oszczędzasz 12,00 zł

W głowie masz gonitwę myśli i paraliżuje cię niewytłumaczalny niepokój?


Relacje z bliskimi zamiast nieść wsparcie, jeszcze bardziej cię stresują?


Zwykłe zadania przypominają goniącego cię niedźwiedzia?


W czasach, gdy ilość bodźców i stresu jest wyższa niż kiedykolwiek, lęk wydaje się normą - jednak nią nie jest. Tylko nie panikuj! Nie wszystko będzie źle. :)


Autorytet w dziedzinie psychologii przedstawia metodę trzech kroków, dzięki której zmierzysz się ze swoim niepokojem, przejmiesz nad nim kontrolę oraz sam zdecydujesz, jak na niego reagować:


Krok 1 - obserwuj swoje myśli i emocje,


Krok 2 - oceniaj sytuację i opanuj emocjonalny chaos,


Krok 3 - powstrzymaj automatyczne reakcje lękowe i naucz się odpowiadać zamiast reagować.


Dzięki praktycznym ćwiczeniom, historiom ludzi takich jak ty i ogromnemu arsenałowi narzędzi opisanych w tym poradniku (ze sporą dawką zdrowego humoru!) przekonasz się, że z lękiem można wygrać, a stan zen to coś więcej niż miejska legenda.


***


„Idealne połączenie twardych faktów i pokrzepiającej mądrości, które pomaga zrozumieć, skąd bierze się nasz niepokój, a następnie skutecznie go okiełznać”.


Sarah Knight, autorka bestsellerowej „Magii olewania”Dr Kathleen Smith - licencjonowana terapeutka, publikuje dla magazynów takich jak „New York Times”, „Slate” czy „Lifehacker”. Poradnik Nie wszystko będzie źle stworzyła

w oparciu o terapeutyczną metodę behawioralno-poznawczą popartą latami profesjonalnego doświadczenia.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Nie wszystko będzie źle. Jak pokonać niepewność, przezwyciężyć własny lęk i osiągnąć stan spokoju
Twoja ocena
Ocena ogólna