Opinie o Nas

Dostępność:

33,21 zł 36,90 zł Oszczędzasz 3,69 zł
Romantyczna, kojąca opowieść, w której rockowy rytm łączy się z komediową lekkością, a lodowe smaki lata z melancholijną refleksją nad czasem, za którego sprawą wszystko się zmienia.


W prowansalskim miasteczku włoszka Milena Migliari prowadzi lodziarnię, w której realizuje autorskie pomysły. Jej dzieła to niedoskonały cud, bo prędzej czy później lody zostają zjedzone albo się po prostu rozpuszczają. Zupełnie jak uczucia w związku dwojga ludzi. Dlatego Milena zrezygnowała z układów z mężczyznami i od kilu lat dzieli życie z przyjaciółką Viviane. Wszystko zmienia się, kiedy na koncert do sennego miasteczka przyjeżdża angielski rockman Nick Cruickshank. W pewnym momencie ich drogi się przecinają. W ciągu zaledwie trzech dni rozwój wypadków przyspiesza, zamieniając się w wir ekscytujących zdarzeń.


Fascynująca powieść jednego z najlepszych włoskich autorów


„Historia na dwa głosy o poszukiwaniu siebie, wolności i ulotności chwil”. La bottega di Hamlin


„Ta intensywna, sugestywna, bogata w błyskotliwe refleksje powieść o kolejach ludzkiego istnienia potwierdza, że pisarstwo De Carla należy do najbardziej przejrzystych, uważnych i nowoczesnych w dzisiejszej literaturze włoskiej”. TuttoLibri


“Poruszająca opowieść o rozejmie z samym sobą”. Il Corriere della Sera

Więcej informacji
Data wydania 13 wrz 2017
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Niedoskonały cud