Opinie o Nas

Dostępność:

26,49 zł 39,90 zł Oszczędzasz 13,41 zł
Oni są gotowi zabić, by to dostać.

On jest gotowy zginąć, by to zatrzymać.
„Panie Hunter, nie jestem szaleńcem, proszę mnie wysłuchać. Powiedziano mi, że jest pan jedyną osobą, która może potraktować mnie poważnie. Mam niepodważalny dowód na…”Niewiele brakowało, a reporter śledczy Ross Hunter zlekceważyłby telefon, który mógł odmienić jego życie... i cały świat. Dzwoniący mężczyzna przedstawia się jako doktor Harry F. Cook i twierdzi, że posiada dowód na istnienie Boga.

Co mogłoby być takim dowodem? A przede wszystkim, jakie byłyby konsekwencje, gdyby się okazało, że jest on niepodważalny? Ross Hunter bada sprawę, chociaż wie, że wielu – milionom! – ludziom bardzo by się nie podobało, gdyby słowa Cooka się potwierdziły. I że mogą się znaleźć tacy, którzy nie cofną się przed niczym, by pokazać światu dowód... lub go zniszczyć.Zwykły człowiek. Nadzwyczajne zadanie.

Mrożące krew w żyłach poszukiwania odpowiedzi na pytania ostateczne.Peter James ma szczególny talent do pisania porywających i przejmująco wiarygodnych powieści osnutych wokół najprzedziwniejszych zagadkowych historii.
Robert Goddard

Więcej informacji
Data wydania 18 wrz 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Niezbity dowód