Nieznośna lekkość hitu (Deluxe Edition) (2 CD)

  • -20%
  • nowość
  • Bestseller
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)10 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)12 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
39,99 zł 49,99 zł Oszczędzasz 10,00 zł

„Nieznośna Lekkość Hitu” jest podsumowaniem 25 lat muzycznej działalności Anny Wyszkoni. Ten album to sentymentalna podróż, pełna wrażliwości, pasji, miłości i spełnienia, ale także gorzkich doświadczeń życiowych i słabości, które zdarzają się każdemu. Ania zawsze była blisko fanów, którzy dzięki jej piosenkom uczestniczyli poniekąd w jej życiu - wokalistka tworzy dla ludzi śpiewając swoje historie, w których mogą oni odnaleźć także siebie samych. To powoduje, że każda kolejna płyta, trasa koncertowa czy piosenka, są zawsze ciepło przyjmowane przez publiczność.

„25 lat minęło… nie mogę powiedzieć, że jak jeden dzień, na pewno nie. Był to czas piękny, kolorowy, ale też ciężki i ponury. Bilans jest jednak dodatni i to jest najważniejsze. W tym czasie wydarzyło się w moim życiu tak wiele, że mogłabym napisać książkę. Ale póki co, wolę te moje wspomnienia podsumować muzycznie, bo w tym czuje się najlepiej. Poza tym staram się żyć teraźniejszością i przyszłością. Bo wierzę, że przede mną jeszcze dużo dobrych i ważnych wyzwań. Cały czas tworzę nową muzykę i piszę nowe teksty. Lubię zmiany, co słychać w najnowszej piosence „Skrable”. Jest ona dla mnie pomostem pomiędzy tym, co było, a tym, co nadchodzi. Bo na nową, premierową płytę nie każę moim słuchaczom czekać zbyt długo…” – mówi Ania o swoim jubileuszowym albumie.

Album „Nieznośna Lekkość Hitu” dostępny jest w formie wydania dwupłytowego, na którym usłyszeć można zarówno najbardziej znane i popularne piosenki Ani, jak i premierowe utwory, między innymi nową wersję kultowej „Agnieszki”, nagraną w duecie z popularnym polskim raperem Januszem Walczukiem. Pojawi się tam również kilka duetów z innymi artystami z dotychczasowego dorobku Ani, oraz piosenki, które z różnych powodów są ważne dla wokalistki i jej fanów, śledzących jej muzyczną drogę już od 25 lat

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Nieznośna lekkość hitu (Deluxe Edition) (2 CD)
Twoja ocena
Ocena ogólna
1. Skrable
2. Biegnij Przed Siebie
3. Nie Chcę Cię Obchodzić
4. Wiem, Że Jesteś Tam
5. Oczy Szeroko Zamknięte
6. Z Ciszą Pośród Czterech Ścian
7. Czy Ten Pan i Pani
8. W Całość Ułożysz Mnie
9. Zapytaj Mnie O To Kochany
10. Mimochodem
11. Oszukać Los
12. Lampa i Sofa
13. Agnieszka Już Dawno…
1. Agnieszka ’21 / duet z Januszem Walczukiem
2. Czułość Proszę
3. Księżyc Nad Juratą
4. Do Góry Nogami
5. Prywatna Madonna
6. Ja Kocham Ty Kochasz / duet z Michałem Bajorem
7. Syberiada / duet z Piotrem Cugowskim
8. Odnajdziemy Się / duet z Markiem Jackowskim
9. Matka Od Samotnych Drinków
10. Graj Chłopaku Graj
11. Na Cześć Wariata
12. Soft / duet z Video