Not Yet Not Now (8 CD)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
276,50 zł 296,00 zł Oszczędzasz 19,50 zł
Ten CD Box Set to niemal sto piosenek ze wszystkich etapów jego kariery!


Po koncertowym remake’u ‘From the Trees’, którym był album ‘X/Ten’, przyszedł czas na najbardziej wyczerpującą kolekcję solowych występów Petera Hammilla - pokaźny zestaw zatytułowany ‘Not Yet Not Now’.Na ośmiu płytach znalazło się prawie sto piosenek obejmujących wszystkie etapy kariery Petera. Ten zestaw przynosi ponad osiem godzin muzyki nagranej pomiędzy listopadem 2017 i majem 2018 roku, w trakcie trasy koncertowej po Włoszech, Belgii, Holandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Każda płyta pojawia się w indywidualnej obwolucie i z 24-stronicową książeczką.Zestaw, który ukażę się 29 marca, będzie dostępny w ograniczonym nakładzie i bez wątpienia będzie stanowił dużą gratkę dla fanów artysty. Można także przyjąć, że będzie to jedyny zestaw tak obszernie dokumentujący koncertowe wcielenie Hammilla.Jak mówi sam Peter Hammill, który na początku marca zagrał piękny, intymny koncert w Warszawie:

“Pięć z tych płyt CD są skupione geograficznie i przynoszą piosenki z Berlina, Nurnberg/ Dortmund (2 zestawy), Włoszech i Wielkiej Brytanii. Ostatnie trzy płyty CD są mieszanką piosenek z różnych krajów. Każda płyta CD trwa około godziny i jest skonstruowana tak, by odzwierciedlać rytm i tempo występów na żywo. I nie zamierzam być fałszywie skromny: niektóre z tych występów są znakomite. Nie “ostateczne”. Na szczęście większość piosenek staram się odświeżyć za każdym razem, więc nie ma czegoś takiego jak absolutnie perfekcyjna wersja. Przeciwnie, chcę powiedzieć, że wiele z nich przynosi wiele potknięć, które czasami zaskakują samego wokalistę.”.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Not Yet Not Now (8 CD)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.