Opinie o Nas

O krok za daleko

  • -36%
  • nowość
  • Bestseller

Dostępność:

25,05 zł 38,90 zł Oszczędzasz 13,85 zł
Sekrety nie umierają nigdy


Simon Greene żyje na krawędzi obłędu. Od miesięcy szuka swojej córki, Paige. Kiedy wreszcie trafia na jej ślad – namierza ją w Central Parku, gdzie ćpuni grają dla pieniędzy przy pomniku Lennona – na jego drodze staje Aaron, człowiek, przez którego uciekła. A Paige znowu znika.


Tym razem jednak Simon nie zamierza odpuścić – za wszelką cenę chce sprowadzić córkę do domu. Ale sytuacja się komplikuje… W mieszkaniu, w którym koczowała dziewczyna, zostają znalezione zwłoki Aarona. A kiedy żona Simona, do której ktoś strzelał, walczy o życie, on musi zadać sobie pytanie – w co wplątała się ich córka? I czy to ona zabiła?


Aby znaleźć odpowiedź, Simon posunie się nawet… o krok za daleko.


Przeczytałam jednym tchem. Niesamowita!

Ann Patchett


Znakomicie napisana... może zostać uznana za najlepszą powieść w dorobku Harlana Cobena. Fantastyczna lektura i pretendent do tytułu najlepszego thrillera roku.

„Providence Sunday Journal”


W ostatnich akapitach ukryta jest bomba! Jest to tak poważna i wielka tajemnica, że czytelnicy będą musieli się z nią mierzyć jeszcze na długo po przeczytaniu książki.

„USA Today”


Imponująca, wręcz oszałamiająca ilość zwrotów akcji, zawrotne tempo, odważnie i misternie skonstruowana intryga – to wszystko sprawi, że czytelnicy mogą pospadać z foteli.

„Publishers Weekly”


Harlan Coben jest mistrzem w demaskowaniu życia zwykłych rodzin i odsłanianiu tajemnic kryjących się pod powłoką normalności.

„Associated Press”

Więcej informacji
Data wydania 15 sty 2020
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:O krok za daleko