Obzen (2 Vinyl)

  • nowość
 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 115,50 zł
Założona w 1987 roku w szwedzkim mieście Umea, Meshuggah została nazwana przez "Rolling Stone" "jednym z dziesięciu najważniejszych zespołów hard and heavy" i zdobyła szacunek oraz podziw zarówno fanów, jak i muzyków.

Nie sposób mówić o eksperymentalnym lub awangardowym metalu bez wspomnienia tego naprawdę przełomowego zespołu, jakim jest Meshuggah. To grupa mieszająca ultra skomplikowane wzorce rytmiczne z potężnymi riffami i agresywnymi growlami, łącząca death metal, mathcore, thrash i progressive metal, aby stworzyć swój unikatowy styl.

W 2023 roku mija 15 lat od milowego kroku zespołu: "ObZen". To kolejne arcydzieło pełne różnorodności i niespodzianek zawierające hit "Bleed".

Od czasu debiutu w 1991 roku zespół wydaje wyłącznie klasyczne albumy, ale nie będzie błędem stwierdzenie, że "ObZen" to ich najbardziej dojrzałe osiągnięcie. (Clear/White/Blue Splatter Vinyl)

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Obzen (2 Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.