Opinie o Nas

Od myślenia do olśnienia

  • -30%
  • nowość

Dostępność:

25,83 zł 36,90 zł Oszczędzasz 11,07 zł
Ludzie pamiętają tylko 10% tego, co czytają, ale 30% tego, co widzą. Obrazy mają przewagę nad słowami. Poznaj najbardziej użyteczne pomysły, dzięki którym jasno zaprezentujesz koncepcję i z sukcesem sprzedasz swoją ideę. Ponad 60 diagramów pomoże Ci zwizualizować każde zagadnienie, aby później z powodzeniem zastosować je w praktyce.


Z książki dowiesz się m. in.:

• jak wykorzystać w praktyce piramidę i drzewo decyzyjne,

• w czym pomoże Ci diagram Venna lub Złudzenie Ebbinghausa,

• jak używać takich narzędzi jak lejek, cieknące wiadro i długi ogon,

• do czego służy oś czasu,

• jak poprawnie przygotować schemat organizacyjny.


Poradnik powstał na bazie doświadczeń międzynarodowych konsultantów, naukowców, studentów MBA i menedżerów. Książka zawiera użyteczne porady i szkice. Pod każdym rozdziałem zamieszczono praktyczne ćwiczenia.


Książka należy do serii Inspiracja i kreatywność


W najbliższym czasie w serii ukażą się:

Eureka! 60 sposobów: jak mieć dobre pomysły, Kevin Duncan

Postaw na swoim. Praktyczne sposoby: jak wywierać wpływ na innych, Nicole SoamesKevin Duncan jest doradcą biznesowym, ekspertem ds. marketingu i mówcą motywacyjnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze komunikacji i reklamy. Od kilkunastu lat doradza firmom w prowadzeniu biznesu.

Autor 20 książek biznesowych, m. in. I co z tego. Najważniejsze pytania dotyczące biznesu (2018), Start: Jak uruchomić własną firmę (2009), Zaznacz: załatwione! Jak wykonywać zadania do końca (2013) oraz bestsellerowego poradnika Od olśnienia do myślenia. 60 diagramów: jak wizualnie rozwiązywać problemy. (The Diagram Book). Prawa do niego sprzedano do ponad 10 krajów. Po jego sukcesie napisał kolejny pt. Eureka! 60 sposobów: jak mieć dobre pomysły (The Ideas Book).

Więcej informacji
Data wydania 25 wrz 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Od myślenia do olśnienia