Off The Radar

  • Kategorie: Muzyka / alternatywna
  • Wykonawca: Noga Erez
  • Nośnik: CD
  • Ilość nośników: 1
  • Producent: City Slang
  • EAN: 4250506820190
  • Data wydania: 2017-06-02
    Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku
 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
58,50 zł 63,00 zł Oszczędzasz 4,50 zł
Nie ma wątpliwości, że niezależnie jaką muzykę wybierze, niezależnie, co czuje myśląc o swojej ojczyźnie, Noga Erez nigdy nie ignoruje otoczenia.

Ponad wszystko, jak wielu, którzy dorastali w Tel Awiwie, chciała się jednak wyrwać ze świata, w którym siły będące poza jej kontrolą pozbawione były zrozumienia. Jedno jednak można powiedzieć o jej sztuce, że nie jest naiwna. Odzwierciedla sposób, w jaki nauczyła się żyć. „Mam pomysł na to, by dać ludziom coś do myślenia i inspiracji, jednocześnie oferując eskapizm i zabawę”.

Jej debiutancki album zapowiadał politycznie zaangażowany singiel ‘Dance While You Shoot’. Ziarnista faktura i wyrazista atmosfera jej syntezatorowych brzmień i pomysłowych beatów, odważnie przekraczają granice gatunków. Sama opisuje hipnotycznie perkusyjny ‘Dance While You Shoot’, jako rzecz o globalnym uświadomieniu. „Nie można żyć bez rządu, który zapewnia podstawowe potrzeby. Ten sam rząd bierze twoje pieniądze, trzymając cię z dala od prawdziwych, istotnych rzeczy, które bezpośrednio dotyczą twojego życia, tonąc w manipulacji medialnej, ignorancji i biurokracji.
Wśród innych wyróżniających się utworów na płycie jest ‘Pity’, zainspirowany sprawą sądową dotyczącą seksualnego ataku nakręconego telefonem komórkowym i opublikowanym w sieci. „Mówi o kobiecie w świecie coraz bardziej zdominowanym przez mężczyzn. O potrzebie sfeminizowania otaczającego nas świata i o granicach, które trzeba przekroczyć”. Z kolei ‘Off The Radar’ opowiada o obawach przed byciem anonimowym i zapomnianym, o naszej nieprzyzwoitej chęci zostawienia po sobie znaku, bez rozwagi dzieląc się publicznie naszymi myślami i pomysłami, by jak najszybciej otrzymać aprobatę i afirmację.

Bezkompromisowa i nieprzewidywalna, wyrafinowana i odważna, Noga Erez jasno pokazuje swoje ambicje. „Ta muzyka jest sposobem na utrzymanie kontaktu z naszymi uczuciami i obawami, uniknięciem emocjonalnego zobojętnienia. Ludzie mogą pochodzić z zupełnie różnych miejsc, ale dzielą tę samą fundamentalną podstawę emocjonalną. W moim odczuciu muzyka jest formą sztuki, która to najlepiej wyraża”. Rozmowa zaczyna się teraz.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Off The Radar
Twoja ocena
Ocena ogólna
1. Balkada
2. Dance While You Shoot
3. Toy
4. Instruction
5. Pity
6. Quiet One
7. Worth None
8. Global Fear
9. Hit U
10. Off The Radar
11. Side Effect
12. Muezzin
13. Noisy
14. a hit Is A Hit
15. Junior