Opinie o Nas

One

  • -8%

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Paczka w RUCHU (Płatność online) 7.99 zł 0 zł 2-3 dni robocze
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
30,00 zł 32,50 zł Oszczędzasz 2,50 zł
Kwintet O.N.E. to zespół w skład którego wchodzą jedne z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie jazzowej. Nic więc dziwnego, że fonograficzny debiut zespołu to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier na polskiej scenie jazzowej.

"Chociaż początki formacji sięgają 2015 roku i grupa może pochwalić się sporą rozpoznawalnością i szeregiem sukcesów, to na debiutancki krążek trzeba było poczekać nieco dłużej. To, że płyta wychodzi dopiero w roku 2020 jest wynikiem szeregu utrudnień natury logistycznej – studiowałyśmy na różnych uczelniach, mieszkamy w innych miastach, a do tego każda z nas prowadzi indywidualną karierę... Od początku wiedziałyśmy jednak, że wcześniej czy później nasza współpraca zostanie sfinalizowana w studiu" – wyjaśnia pianistka Paulina Atmańska

"Gramy ze sobą od dobrych kilku lat – ten czas pozwolił nam dobrze się poznać i wypracować własny styl. Nasze brzmienie jest trudne do zaszufladkowania, ale na pewno charakterystyczne. Myślę, że dużo jest w nim liryczności, a jednocześnie ognia i mocnych brzmień free" – kontynuuje artystka.

Koncertowe doświadczenie, ambicja, wszechstronność i szerokie inspiracje wszystkich instrumentalistek przełożyły się na zróżnicowany, ale przy tym bardzo spójny i w pełni dojrzały album. Każda z siedmiu zaprezentowanych na albumie kompozycji posiada odmienny charakter prezentuje zespół z nieco innej strony. Kwintet z niesamowitą lekkością porusza się w różnych odcieniach jazzowej ekspresji, nie pozwalając sobie na choćby odrobinę przewidywalności.

Muzycy:
Monika Muc: saksofon
Dominika Rusinowska: skrzypce
Paulina Atmańska: fortepian
Kamila Drabek: kontrabas
Patrycja Wybrańczyk: perkusja

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: One
Twoja ocena
Ocena ogólna
1. Sansara 3:41
2. As Close as Light 7:27
3. Drożyna 7:34
4. Stypa 9:05
5. Something Impossible Possible 9:16
6. Niekochana 8:31
7. Wrotek 7:01