Operative 66

  • -10%
 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
112,50 zł 124,90 zł Oszczędzasz 12,40 zł
EVERY OPERATIVE KNOWS THE RULES.
The mission comes first. You are a deniable asset. Betrayal is punished by death.

Alex Reeve is Operative 66. A former special ops soldier and one of the UK's deadliest weapons, he is part of the secretive SC9 - an elite security service with a remit to neutralise the country's most dangerous enemies.

But now Reeve is in the firing line. Accused of treason, Reeve is forced to flee as his team is instructed to eliminate the 'rogue asset' at any cost. Reeve must survive, alone and under the radar, with the full power of the state arrayed against him.

He doesn't know why he's a target. Or who betrayed him. But if one man has the skills necessary to uncover the truth...it is Operative 66.

From the international bestseller comes an explosive and action-packed new thriller - the perfect pulse-racing read for fans of LEE CHILD, DAVID BALDACCI, VINCE FLYNN and GREGG HURWITZ.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Operative 66
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.