Opinie o Nas

Opowiem Ci o zbrodni 2. Historie prawdziwe

  • -29%

Dostępność:

24,73 zł 34,90 zł Oszczędzasz 10,17 zł
To kontynuacja bardzo dobrze przyjętej książki “Opowiem Ci o zbrodni” i programu TV emitowanego w telewizji Crime+Investigation Polsat.


W drugiej odsłonie ponownie pojawiają się najgłośniejsze polskie „pióra kryminalne” i mroczne historie, które wydarzyły się naprawdę. Tym razem siedem opowieści i ośmiu autorów: Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Max Czornyj, Marta Guzowska, Małgorzata i Michał Kuźmińscy, Joanna Opiat-Bojarska oraz Katarzyna Puzyńska.


Każdy z autorów przeanalizował okoliczności towarzyszące przestępstwom. Pisarze rozmawiali z profilerami, patologami, psychologami, specjalistami kryminologami, analizowali akta. Każdy z nich opisał wybraną historię, starając się zrozumieć, co doprowadziło do tragedii. Autorzy zrobili to w charakterystyczny dla siebie sposób, do którego przyzwyczaili swoich czytelników.


Książka towarzyszy programowi w telewizji Crime+Investigation. Pisarze są w nim narratorami przedstawiającymi kulisy śledztwa i rozmawiającymi z ekspertami, których udział okazuje się niezwykle ważny dla przebiegu opowieści.

Więcej informacji
Data wydania 18 wrz 2019
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Opowiem Ci o zbrodni 2. Historie prawdziwe
Twoja ocena
Ocena ogólna