
Opis
Oto wspaniałe i zabawne opowiadania, dzięki którym dzieci nauczą się rozpoznawać i nazywać emocje.
Rozbudzające wyobraźnię historie i ekscytujące przygody bohaterów to świetny sposób na zrozumienie fascynującego świata uczuć.
Jak się czujesz? Co się z tobą dzieje? To kluczowe pytania, które pomagają zatrzymać się na chwilę i przyjrzeć sobie. To prosty i naturalny sposób na określenie tego, jak się czujesz w danej chwili.
Emocje to klucz do dobrego samopoczucia. Warto by dzieci od najmłodszych lat wiedziały, jak z nimi pracować.
Opowieści pełne emocji
"Opowieści pełne emocji" to niezwykła książka, która zabierze najmłodszych w podróż przez świat uczuć i przygód. Stworzona z myślą o dzieciach w wieku 3-5 lat, ta publikacja rozwija wyobraźnię i uczy rozpoznawania emocji w sposób przystępny i zabawny.
Dla kogo jest ta książka?
- Dzieci w wieku 3-5 lat
- Rodzice poszukujący wartościowych książek dla swoich pociech
- Nauczyciele przedszkolni i wychowawcy
- Osoby zainteresowane literaturą dziecięcą
Co zyskasz dzięki tej publikacji?
- Rozwój emocjonalny: Pomóż dziecku zrozumieć i nazywać swoje uczucia.
- Wzbogacenie słownictwa: Książka wprowadza nowe słowa i pojęcia w kontekście emocji.
- Wspólne chwile: Idealna do czytania na głos, co sprzyja budowaniu więzi między rodzicem a dzieckiem.
- Inspiracja do rozmowy: Zachęca do dyskusji o emocjach i sytuacjach życiowych.
Kluczowe tematy i obszary:
- Emocje i ich rozpoznawanie
- Przyjaźń i relacje międzyludzkie
- Przygody i odkrywanie świata
- Wartości rodzinne i społeczne
O Autorze
Gabriel García de Oro – utalentowany autor literatury dziecięcej, który z pasją tworzy opowieści pełne emocji i wartości, pomagające najmłodszym w odkrywaniu świata uczuć.
O Wydawcy
ToTamto – wydawnictwo specjalizujące się w publikacjach dla dzieci, które stawia na jakość i wartości edukacyjne swoich książek, wspierając rozwój najmłodszych czytelników.
Opis wygenerowany automatycznie na podstawie analizy cech publikacji przez system AI. Nasz algorytm dokonał samodzielnej syntezy korzyści płynących z tej książki, aby dostarczyć Ci rzetelny wgląd w jej zawartość bez udziału człowieka. Szybka informacja prosto z metadanych produktu.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Wydawnictwo Czarna Owca Sp. z o.o.
ul. Wspólna 35/5
00-519 Warszawa
handel@czarnaowca.pl
+48 226161272
Szczegóły
Recenzje
5,0(1)
Masz ten produkt?
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Cała gama emocji!
Recenzja Księgarza Księgarnie Świat Książki
Książki dla najmłodszych kuszą pięknymi okładkami, ilustracjami i postaciami z różnych – mniej lub bardziej znanych - bajek. Czy jednak każda z nich jest warta uwagi? Z pewnością wiele tytułów, to świetna, kolorowa rozrywka dla młodych czytelników, ale jako rodzic, czasem szukam czegoś, co oprócz kolorowych obrazów, wzbogaci naszą biblioteczkę o wartościową treść – a tu nie zawsze jest tak łatwo. Motywy w bajkach często są powielane i czytamy te same (lub bardzo podobne) historie tylko w nowej odsłonie. Trzeba więc szukać. Tym sposobem trafiłam na wspaniałą książkę o zachęcającym tytule: „Opowieści pełne emocji”. W teorii to bajki przeznaczone dla dzieciaków w wieku od 3 do 5 lat, jednak dziecięca wyobraźnia w każdym wieku nie zna granic. Dzięki temu nawet i starsze dzieci wiele wyniosą z opowiadań zawartych w tej książce. My czytaliśmy wspólnie z siedmiolatkiem i była to świetna zabawa. Bajki są krótkie, aczkolwiek treściwe i bardzo wartościowe! „Opowieści pełne emocji” to zbiór nieco ponad stu bajeczek, z których każda uczy nas czegoś innego. Bohaterowie przeplatają się na kartach tej książki, jednak co rusz spotykają ich inne przygody, przeżywają rozmaite rozterki, radości i doświadczenia, które w prosty, zrozumiały i zabawny sposób opisane są przez autora. Gabriel García de Oro stworzył bardzo bogatą skarbnicę emocji dla najmłodszych czytelników. Paulina, księgarz, Księgarnia Jaworzno Grunwaldzka
Recenzja Księgarza Księgarnie Świat Książki
(0)28.01.2023 19:31
Cała gama emocji!
Książki dla najmłodszych kuszą pięknymi okładkami, ilustracjami i postaciami z różnych – mniej lub bardziej znanych - bajek. Czy jednak każda z nich jest warta uwagi? Z pewnością wiele tytułów, to świetna, kolorowa rozrywka dla młodych czytelników, ale jako rodzic, czasem szukam czegoś, co oprócz kolorowych obrazów, wzbogaci naszą biblioteczkę o wartościową treść – a tu nie zawsze jest tak łatwo. Motywy w bajkach często są powielane i czytamy te same (lub bardzo podobne) historie tylko w nowej odsłonie. Trzeba więc szukać.
Tym sposobem trafiłam na wspaniałą książkę o zachęcającym tytule: „Opowieści pełne emocji”. W teorii to bajki przeznaczone dla dzieciaków w wieku od 3 do 5 lat, jednak dziecięca wyobraźnia w każdym wieku nie zna granic. Dzięki temu nawet i starsze dzieci wiele wyniosą z opowiadań zawartych w tej książce. My czytaliśmy wspólnie z siedmiolatkiem i była to świetna zabawa. Bajki są krótkie, aczkolwiek treściwe i bardzo wartościowe!
„Opowieści pełne emocji” to zbiór nieco ponad stu bajeczek, z których każda uczy nas czegoś innego. Bohaterowie przeplatają się na kartach tej książki, jednak co rusz spotykają ich inne przygody, przeżywają rozmaite rozterki, radości i doświadczenia, które w prosty, zrozumiały i zabawny sposób opisane są przez autora. Gabriel García de Oro stworzył bardzo bogatą skarbnicę emocji dla najmłodszych czytelników.
Paulina, księgarz, Księgarnia Jaworzno GrunwaldzkaRecenzja była pomocna?
Nasza cena:47,80 zł
Cena sugerowana przez wydawcę: 59,99 zł
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9+








