Opowieści z Orzechowej Polany. Historyjki dla dzieciaków-odważniaków

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 35,50 zł

Choć w Opowieściach z Orzechowej Polany nie spotkacie swoich rówieśników, ale zwierzęta, to szybko odkryjecie, że mają w szkole takie same problemy jak wy. Boją się, że w nowej szkole nie znajdą przyjaciół, że nagle popełnią błąd i wystawią się na pośmiewisko, porównują się z innymi i czują się gorsze, ba, czasami wydaje się im, że nie są już kochane przez swoich rodziców – bo pojawił się młodszy braciszek. Nie jest łatwo walczyć ze swoim strachem, jeśli złamało się łapkę, a lekarzem jest wilk. Podobnie –nie jest łatwo być lekarzem, jeśli wiesz, że mały pacjent boi się ciebie i nie chce ci zaufać. Wiewiórka Marta, jednorożec Tarasik, zajączek Mirko, sówka Kropeczka – to tylko niektórzy mieszkańcy Orzechowej Polany... Opowieści o sympatycznych maluchach zostały napisane nie tylko dla dzieci. Sowa Mądra Głowa ma również kilka słów do rodziców. W prosty, ciepły sposób podsuwa rozwiązania i sygnalizuje, co należałoby zrobić – to zestaw pierwszej pomocy, kiedy pojawia się problem. Warto mieć tę książkę-apteczkę w domu, choćby dlatego, że nie zawsze mamy gotową odpowiedź na wszystko. Dziecko przejrzy się w niej jak w lusterku – a wniosek będzie tylko jeden: jeśli myszka Lula pokonała strach przed ciemnością – dlaczego ja mam tego nie zrobić? Bohaterowie z Orzechowej Polany patrzą na was i trzymają za was kciuki.
Dacie radę!

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Opowieści z Orzechowej Polany. Historyjki dla dzieciaków-odważniaków
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.