Opinie o Nas

Oprogramowanie biurowe. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk

Dostępność:

35,00 zł 38,00 zł Oszczędzasz 3,00 zł

Podręcznik jest zgodny z podstawą programową kształcenia w zawodzie technik informatyk 312[01\.Doskonała znajomość możliwości oferowanych przez oprogramowanie biurowe to jedna z umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu technika informatyka.Niniejszy podręcznik zawiera teoretyczne oraz praktyczne (realizacja konkretnych projektów) omówienie wielu istotnych zagadnień z tego zakresu.
Uczeń znajdzie tu między innymi wszelkie informacje dotyczące pakietu Office 2007, pozna tajniki obsługi edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego,
organizera i przeglądarki internetowej, a także programu pocztowego. Dowie się, jak stworzyć projekt prezentacji multimedialnej,
podłączyć i wykorzystać urządzenia peryferyjne oraz skonstruować bazę danych.
Ponadto będzie miał też okazję samodzielnie porównać działanie dwóch typów oprogramowania biurowego - Office 2007 oraz darmowego pakietu OpenOffice."Technik Informatyk" to doskonały, charakteryzujący się wysoką jakością i kompletny zestaw edukacyjny, przygotowany przez dysponującego ogromnym doświadczeniem lidera na rynku książek informatycznych - wydawnictwo Helion.

W skład zestawu "Technik Informatyk" wchodzą także:

"Programowanie strukturalne i obiektowe. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk"

"Systemy i sieci komputerowe. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk"

"Urządzenia techniki komputerowej. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk"

"Multimedia i grafika komputerowa. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk"Podręczniki oraz inne pomoce naukowe należące do tej serii zostały opracowane z myślą o wykształceniu kompetentnych techników, którzy bez trudu poradzą sobie z wyzwaniami w świecie współczesnej informatyki.


Więcej informacji
Data wydania 16 sie 2010
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Oprogramowanie biurowe. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk