Orzeł i Syrenka

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
34,50 zł 37,00 zł Oszczędzasz 2,50 zł
Pamiętam, kiedy jako dziecko uczyłem się Katechizmu Polskiego Dziecka „Kto Ty jesteś? Polak mały. Jaki znak Twój? Orzeł biały”. Nie pamiętam, czy wtedy już rozumiałem do końca istotę i powagę tych słów. Jednakże czułem to… Ciężko to wyjaśnić, ale czułem, że Polska jest moją Ojczyzną, moja Matką, miejscem, w którym żyje, wychowuje się i dorastam.

Orzeł od zawsze budził we mnie pozytywne emocje. Wiedziałem, że ten symbol ma powodować dumę, wyzwalać siłę i moc. Podobne uczucia od zawsze miałem w stosunku do Warszawy i do dzielnic, na których się wychowałem. Urodziłem się w tym mieście, czuje się warszawiakiem, myślę i mówię po warszawsku. Pewnie dlatego jedną z moich ulubionych lektur były Legendy Warszawskie. W szczególności pamiętam legendę o Syrenie. Może też dlatego, że mój dziadek jeździł syreną… Może dlatego, że to symbol kojarzący się właśnie ze stolicą. Może dlatego, że od urodzenia jestem chłopakiem z Syreniego Grodu.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Orzeł i Syrenka
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.