Otoczeni przez idiotów

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
33,00 zł Oszczędzasz 6,90 zł
Czasami trudno Ci się dogadać z niektórymi osobami? Sięgnij po bestsellerowy poradnik „Otoczeni przez idiotów” i sprawdź, jak poprawić jakość swoich relacji z innymi.

Otoczeni przez idiotów, choć… czy na pewno?


W swoim codziennym życiu prywatnym i zawodowym natrafiamy zwykle na dziesiątki różnego rodzaju ludzi. O ile dogadanie się z niektórymi z nich zwykle idzie nam jak z płatka, o tyle komunikacja z częścią osób bywa dla nas naprawdę trudna, a czasem nawet… zwyczajnie irytująca. Problem ten zauważył szwedzki psycholog oraz trener personalny Thomas Erikson, tworząc bestsellerowy poradnik „Otoczeni przez idiotów”. Wbrew kontrowersyjnego tytułowi autor nie piętnuje w nim żadnych zachowań. Przeciwnie – dzieląc ludzi na 4 grupy, w przystępny i niepozbawiony humoru sposób wyjaśnia nam, w jaki sposób porozumiewać się z każdym z wyszczególnionych typów.

Jesteś żółty czy czerwony? A może bliżej Ci do typu zielonego?


Poszczególne typu zostały nazwane zgodnie z kolorami, które najlepiej odzwierciedlają ich temperament oraz styl komunikacji. Mamy więc osoby „czerwone” – charyzmatycznych i nieco impulsywnych liderów, „żółte” – empatyczne i wrażliwe dusze towarzystwa, „zielone” – wycofanych i skłonnych do dialogu obserwatorów, oraz „niebieskie” – powściągliwych i analitycznych introwertyków. Każdy z nich ma inne mocne i słabe strony, każdy też wnosi inną wartość do organizacji czy życia rodzinnego. Erikson podaje konkretne wskazówki, w jaki sposób interpretować zachowanie każdego z typów i jak formułować swoje komunikaty, aby znaleźć z nimi wspólny język.
Książka „Otoczeni przez idiotów” to pozycja, która okaże się niezastąpiona w życiu każdego managera, szkoleniowca czy osób, których praca opiera się na regularnych kontaktach międzyludzkich – np. nauczycieli. Z pewnością przypadnie ona również do gustu miłośnikom poradników z zakresu rozwoju osobistego oraz wszystkich tych, którzy chcą podnieść poziom satysfakcji z nawiązywanych relacji.

Thomas Erikson


Szwedzki pisarz, trener personalny oraz psycholog komunikacji społecznej. Autor cyklu kryminałów poświęconych śledztwom behawiorysty Alexa Kinga. Międzynarodową popularność przyniósł mu wydany w 2014 roku poradnik z zakresu rozwoju osobistego pt. „Otoczeni przez idiotów”. Na polskim rynku czytelniczym ukazał się on w 2017 roku nakładem wydawnictwa „Wielka Litera”.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Otoczeni przez idiotów
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.