Opinie o Nas

[OUTLET] Wiedza o społeczeństwie. Ciekawi świata. Szkoły ponadgimnazjalne. Podręcznik. Zakres podstawowy (cykl wieloletni)

  • -70%

Dostępność:

11,43 zł 38,10 zł Oszczędzasz 26,67 zł
Towar z kategorii OUTLET.

Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:

- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,
- zagięcia, zżółknięcia stron,
- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.
- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.
Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.
Ilość egz. ograniczona.


Celem wydawcy było przygotowanie takiej publikacji, która poprzez realizację wymagań i treści podstawy programowej, byłaby jednocześnie przewodnikiem w życiu publicznym przeznaczonym dla każdego młodego obywatela.
Zawierający 6 działów przejrzysty układ podręcznika opracowano zgodnie z podziałem szczegółowych treści przyjętym w podstawie programowej. Z podręcznikiem można zaplanować pracę w roku szkolnym w taki sposób, by jeden temat mógł być realizowany na jednej lekcji.
Rozdziały zawierają wyczerpujące omówienia każdego zagadnienia. Narrację autorską ilustruje bogata szata graficzna w postaci licznych infografik. W każdym rozdziale nauczyciel znajdzie ciekawe propozycje aktywizujących metod pracy. Dzięki nim lekcja przebiegnie w sposób niezapomniany i z udziałem wszystkich uczniów z klasy, także tych, którzy nie interesują się przedmiotem.
W publikacji znalazło się także dużo ciekawych dodatkowych informacji, zachęcających do poszukiwania informacji w pozapodręcznikowych źródłach.


Nr dopuszczenia: 469/2012/2015

Więcej informacji
Data wydania 15 lip 2015
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:[OUTLET] Wiedza o społeczeństwie. Ciekawi świata. Szkoły ponadgimnazjalne. Podręcznik. Zakres podstawowy (cykl wieloletni)