Opinie o Nas

Pakiet: Ja chyba zwariuję! / Wierność jest trudna. / Kto by się spodziewał? / Miłość i inne nieszczęścia

  • -18%

Dostępność:

81,50 zł 99,00 zł Oszczędzasz 17,50 zł
Gdzie znaleźć miłość? Jak nie stracić głowy dla przystojniaka, który zawrócił w głowie niejednej kobiecie? Czy da się uciec przed problemami i nie wpakować się w jeszcze większe tarapaty? I dlaczego warto swatać mężatkę?


"Ja chyba zwariuję!", "Wierność jest trudna", "Kto by się spodziewał?" oraz "Miłość i inne nieszczęścia" to bestsellerowa seria, którą pokochały czytelniczki. Agata Przybyłek kreśli znakomite portrety czterech sióstr tak różnych jak cztery żywioły. Każda ma swój temperament i własny przepis na szczęście i choć rzadko mają wspólne zdanie – nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Silna i niezależna Nina, grzeczna i ułożona Eliza, energiczna i ognista Patrycja, spokojna i uporządkowana Małgosia oraz ich nieobliczalna mamusia Sabinka. Co może powstać z połączenia tak różnych elementów…? Mieszanka wybuchowa, która wstrząśnie również waszym życiem!


Zabawne i wzruszające do łez historie o poszukiwaniu miłości w zwariowanym świecie. Teraz wszystkie cztery w jednym, pięknym pudełku. Idealna lektura dla każdej z nas!

Więcej informacji
Data wydania 30 paź 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pakiet: Ja chyba zwariuję! / Wierność jest trudna. / Kto by się spodziewał? / Miłość i inne nieszczęścia