Opinie o Nas

Pakiet: Jezioro osobliwości / Przez dziurkę od klucza / Powiem Julce

Dostępność:

33,00 zł 39,90 zł Oszczędzasz 6,90 zł
Pakiet trzech książek Krystyny Siesickiej.


Jezioro osobliwości

Krystyna Siesicka mówi o niej: ...kiedy pisałam Jezioro Osobliwości nie przypuszczałam, że ta książka stanie się aż tak popularna. A już na pewno kończąc ją, nie sądziłam, że Marta i Michał będą do mnie wracać. Przeciwnie, byłam pewna, że po ostatniej kropce rozstanę się z nimi na zawsze. A jednak do dziś myślę o moich bohaterach z zadumą, zwłaszcza kiedy odpowiadam na Wasze - jakże często! - zadawane mi pytanie: - i co się z nimi później stało...?


Przez dziurkę od klucza

Joanna, Oleńka, Zuzia, Piotr, filolog orientalny i babunia w roli głównej! To ich spotkacie w tej książce, która nie jest ani powieścią, ani poradnikiem. Jest raczej czymś w rodzaju flirtu z codziennością, w której wbrew pozorom dzieją się ważne dla nas sprawy. To prawda, że pisałam o nich w czasie, kiedy najmłodszych moich czytelniczek nie było jeszcze na świecie, ale i tak filolog orientalny mówi:... Ze wszystkich dziewczyn najbardziej fascynująca jest babunia. Może źle się wyraziłem, ale ten zwrot wiernie obrazuje moje uczucia...


Powiem Julce

"Powiem Julce" jest opowieścią o pierwszej miłości, którą każda z nich przeżywa inaczej, a o której tak mówi Teresa: „...Do twarzy Wam z pierwszą miłością. Magia zapachu, koloru i dźwięku. A magia słowa pierwsza? Jeżeli pierwsza, to znaczy, że inne przyjdą po niej, już czyhają, stoją za drzwiami, być może któraś z nich siedzi przed kinem i tak jak wy, czeka na początek kolejnego seansu. Nie myślałam o tym, ale ty pomyśl…"

Więcej informacji
Data wydania 3 lis 2017
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pakiet: Jezioro osobliwości / Przez dziurkę od klucza / Powiem Julce