Part: Adam's Lament

  • -15%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
59,50 zł 69,99 zł Oszczędzasz 10,49 zł
Siły symfoniczne i chóralne pod batutą Tonu Kaljuste oznaczają nowy album z muzyką Arvo Pärta. Wyprodukowany jak zawsze przez Manfreda Eichera jest wielkim wydarzeniem. Dominuje na nim muzyka religijna. Na album składają się zarejestrowane w Tallinnie, w kościele Niguliste Adam’s Lament na chór i orkiestrę smyczkową, Beatus Petronius na dwa chóry, oktet dęty, dzwony rurowe i orkiestrę smyczkową, Salve Regina na chór, czelestę i orkiestrę smyczkową, Statuit ei Dominus na dwa chóry, instrument dęte i orkiestrę smyczkową, Alleluia-Tropus na chór i orkiestrę smyczkową, L’Abbe Agathon  na sopran, baryton, chór żeński i orkiestrę smyczkową. Album wieńczą dwie kołysanki – estońska i bożonarodzeniowa – na chór żeński i orkiestrę smyczkową. W tytułowym utworze Adam’s Lament Pärt przywołuje tekst Sylwana z Atosu, podkreślając wspólną wielu religiom  figurę Adama. „Adam to my wszyscy, którzy pamiętamy jego historię. Ten »Adam Totalny« cierpi i płacze od tysięcy lat. Nasz pierwszy ojciec przewidział tragedię l

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Part: Adam's Lament
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Adam's Lament
2. Beatus Petronius
3. Salve Regina
4. Statuit ei Dominus
5. Alleluia-Tropus
6. L'Abbé Agathon
7. Estonian Lullaby
8. Christmas Lullaby