Opinie o Nas

Pasażer 23

  • -17%

Dostępność:

33,00 zł 39,80 zł Oszczędzasz 6,80 zł
Na liście bestsellerów tygodnika „Der Spiegel”:

1. miejsce – 10 tygodni

w top 10 – 20 tygodni

w top 20 – prawie rok

Ponad pół miliona egzemplarzy sprzedanych w pół roku!Martin Schwartz, policyjny detektyw i psycholog, żyje na dnie rozpaczy.

Jego żona i synek popłynęli statkiem na wakacje i na pełnym morzu zaginęli…

Teraz Martin podejmie się każdego, nawet najbardziej szaleńczego zadania, bo własne życie nie ma już dla niego żadnej wartości. Łamie wszelkie zasady i regulaminy, ale jest przerażająco skuteczny. Ściga zło…

Dowiaduje się, że na tym statku znikali również inni pasażerowie.

Wśród nich była mała dziewczynka, która teraz się odnalazła. Miała ze sobą misia synka Martina. Ale dziewczynka milczy…SEBASTIAN FITZEK - autor nr 1 w Niemczech, mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w 29 krajach.


Fitzek tworzy przerażającą rzeczywistość – nieprzewidywalną, mogłoby się zdawać, że z horroru. Ale rzeczywistość Fitzka jest przerażająco logiczna i prawdziwa. Pokazuje on zwykłych ludzi postawionych w niezwykłych sytuacjach. I twierdzi, że jego thrillery są zwierciadłem społeczeństwa, a on często musi łagodzić okrucieństwo świata, żeby czytelnik mu uwierzył.


Fitzek z prawdziwą wirtuozerią tworzy skomplikowany, mroczny świat bez złudzeń, obnażając najbardziej skrywane lęki ludzi poddawanych przez los niewyobrażalnie ciężkim próbom.

„Stern”

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Pasażer 23
Twoja ocena
Ocena ogólna