Plague

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
50,50 zł 55,90 zł Oszczędzasz 5,40 zł
'One of Britain's finest horror writers' - DAILY MAIL
A deadly disease. No cure. Anyone who leaves the plague-zone must be shot.

At first the rules were simple: quarantine the city, and let the plague die. So men and women closed their doors, and lived in lockdown, fighting for survival against a disease as contagious and destructive as the Black Death. A disease for which there was no known cure.

But the plague did not die. And so, at lunchtime on a Friday afternoon, the President announces the new rules. Every American should take up arms to protect the disease-free zones. Anyone attempting to leave the plague-zone must be shot.

A gripping suspense thriller about an outbreak of plague in the USA, this is perfect for fans of Dean Koontz or Stephen King.

'One of the most original and frightening storytellers of our time' - PETER JAMES
'A true master of horror' - JAMES HERBERT
'God, he's good' - STEPHEN KING


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Plague
Twoja ocena
Ocena ogólna