Playground In A Lake (2 Vinyl)

  • -17%
  • nowość
 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
99,50 zł 119,99 zł Oszczędzasz 20,49 zł
1. Lovelock
2. Lambent Rag
3. Citrus
4. Forever Chemicals
5. More Islands
6. Small
7. Disguised Foundation
8. Suspension Reservoir
9. Entropy Polychord
10. Aura Nera
11. Already Ghosts
12. Earth Systems
13. Emissary
14. Comfort AND Fear
15. Shut You Down
16. Life Outro
Piekielnie ambitny i wszechstronny muzyk i kompozytor, Clark, przedstawia swój przejmujący dziewiąty album studyjny, „Playground In A Lake”, na którym poszerza horyzonty i próbuje nowych rozwiązań, z przenikliwymi rezultatami. Intrygująco sugestywny tytuł, ezoteryczne koncepcje i zupełnie nietypowe, ale spójnie połączone elementy, są cyzelowane w efektowną, zwięzłą i pieczołowicie dopracowaną całość.

„Zawsze chciałem wykorzystywać smyczki w swoich nagraniach, ale zarazem czułem bagaż, jakim obciążona jest muzyka klasyczna. Chociaż nauczyłem się czytać i utrwalać moją muzykę w zapisie nutowym, nie umieszczam w ten sposób tego gatunku muzycznego, ani zresztą żadnego innego, na srebrnej tacy. Nie pochodzę ze zinstytucjonalizowanego środowiska, które postrzegałoby muzykę wykonywaną jedynie na pewnych instrumentach jako coś wartościowego, a wszystko inne odrzucałoby jako komercyjny pop. Biorę ze świata to, co podziwiam, a potem idę dalej. I używam tego po prostu jako kolejnego koloru.”

Album został nagrany z zespołami smyczkowymi w Budapeszcie i Berlinie, w składzie: Oliver Coates na wiolonczeli, Chris Taylor z Grizzly Bear na klarnecie, Rakhi Singh z Manchester Collective na skrzypcach, AFRODEUTSCHE z Kieran Brunt w chórkach oraz Yair Elazar Glotman na kontrabasie. Pojawia się tu również 12-letni chórzysta, Nathaniel Timoney, którego partia została zarejestrowana za pośrednictwem Zooma w czasie lockdownu. Oprócz opracowania wszystkich partii gościnnych, sam Clark również śpiewa i gra na disklavierze, fortepianie, syntezatorach i wiolonczeli, korzystając zarazem z elektroniki do manipulowania dźwiękiem.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Playground In A Lake (2 Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna