Opinie o Nas

Plays & Sings Vivaldi

  • -13%

Dostępność:

Wysyłamy w 3 dni

Wysyłamy w 3 dni – to znaczy, że takiego towaru nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 3 dni robocze. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Paczka w RUCHU (Płatność online) 7.99 zł 0 zł 2-3 dni robocze
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
52,00 zł 59,99 zł Oszczędzasz 7,99 zł
Rosyjski skrzypek i kontratenor specjalizujący się w muzyce barokowej Dmitry Sinkovsky robi w ostatnich latach bardzo szybką karierę w Europie.

Wystąpi razem z Joyce di Donato, podczas jej światowego tournee z projektem Drama Queen. Sinkovsky wystepował tu w roli dyrygenta i skrzypka solisty. Jego niezwykła wirtouzeria i inteligencja wszędzie podbijała koncertową publiczność. Dwa ostatnie albumy artysty, wzbogacające serię Vivaldi Edition (koncerty „per Pisendel” i podwójne koncerty nagrane z Riccardo Minasim), oba zrealizowane z zespołem Il Pomo d'Oro, były entuzjastycznie przyjęte przez muzyczna prasę: Diapason, Gramophone, Fonoforum, Scherzo itp. Na nowym albumie znalazły się Pory Roku Vivaldiego. Dysponujący wspaniałą techniką i muzykalnością (niektóre kadencje i realizacja continuo z użyciem harf są niezapomniane) Sinkovsky włączył do swojego albumu wspaniałe utwory wokalne, kantatę „Cessate, omai cessate” i arię „Gelido in ogni vena” z opery Farnace wydobywając z całego zespołu niezwykłe pod względem kolorystycznym brzmienie.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Plays & Sings Vivaldi
Twoja ocena
Ocena ogólna