
Opis
Tym razem nie będzie przygód Jakuba Wędrowycza, ale dowiecie się wiele o śladach przeszłości pozostawionych w wojsławickiej szopie.
Zamiast kolejnej zagadki dla Roberta Storma będzie wspomnienia Michaela Jacksona na warszawskim Kole.
Doktor Skórzewski będzie musiał ustąpić miejsca opowieści o Muminku, który poszedł do pracy w fabryce luster.
W tej książce znajdziecie wspomnienia o szarości komuny, snach, które przyniosły nowe pomysły, mapach, które nie wyglądają jak mapy. Słowem - znajdziecie tu wszystko, co kiedykolwiek chcieliście wiedzieć o Andrzeju Pilipiuku, ale nie wiedzieliście jak zapytać.
Po drugiej stronie książki – Odkryj nieznane oblicze Andrzeja Pilipiuka
„Po drugiej stronie książki” to fascynująca publikacja, która zabiera czytelników w podróż przez wspomnienia i refleksje jednego z najpopularniejszych polskich autorów – Andrzeja Pilipiuka. Odkryj, co kryje się za jego twórczością i jakie ślady przeszłości pozostawiły w nim różne doświadczenia.
Dla kogo jest ta książka?
- Miłośnicy literatury polskiej
- Fani Andrzeja Pilipiuka i jego twórczości
- Osoby zainteresowane historią i kulturą PRL-u
- Entuzjaści biografii i wspomnień
- Osoby poszukujące inspiracji i nowych pomysłów
Co zyskasz dzięki tej publikacji?
- Wgląd w życie i twórczość Andrzeja Pilipiuka
- Możliwość odkrycia nieznanych faktów z jego przeszłości
- Refleksje na temat szarości życia w PRL-u
- Inspirację do własnych przemyśleń i twórczości
- Unikalne spojrzenie na znane postacie i wydarzenia
Kluczowe tematy i obszary
- Wspomnienia z dzieciństwa i młodości
- Życie w czasach PRL-u
- Inspiracje literackie i artystyczne
- Refleksje na temat marzeń i ich realizacji
- Osobiste anegdoty i historie z życia autora
O Autorze
Andrzej Pilipiuk to uznany polski pisarz, autor wielu powieści i opowiadań, znany przede wszystkim z serii o Jakubie Wędrowyczu. Jego twórczość łączy elementy fantastyki, humoru i refleksji nad rzeczywistością, co czyni go jednym z najbardziej rozpoznawalnych autorów w Polsce.
O Wydawcy
Fabryka Słów to renomowane wydawnictwo, które specjalizuje się w publikacji literatury fantastycznej oraz popularnej. Dzięki starannie dobranym tytułom i autorom, wydawnictwo zdobyło uznanie wśród czytelników i krytyków literackich.
Opis wygenerowany automatycznie na podstawie analizy cech publikacji przez system AI. Nasz algorytm dokonał samodzielnej syntezy korzyści płynących z tej książki, aby dostarczyć Ci rzetelny wgląd w jej zawartość bez udziału człowieka. Szybka informacja prosto z metadanych produktu.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Fabryka Słów sp. z o.o.
Poznańska 91
05-850 Ożarów Mazowiecki
sekretariat@dressler.com.pl
+48227335000
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Nasza cena:37,33 zł
Cena sugerowana przez wydawcę: 54,90 zł
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9+
Seria


























