Opinie o Nas

Pocztówki z Kresów przedwojennej Polski

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online) 16.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Paczka w RUCHU (Płatność online) 7.99 zł 0 zł 2-3 dni robocze
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
82,00 zł 89,00 zł Oszczędzasz 7,00 zł
SENTYMENTALNA I WZRUSZAJĄCA PODRÓŻ NA MALOWNICZE KRESY RZECZPOSPOLITEJ.
WILNO, GRODNO, BRZEŚĆ, TARNOPOL, LWÓW, DUBNO, TRUSKAWIEC CZY ZALESZCZYKI TO TYLKO WYBRANE MIASTA POZA OBECNYMI GRANICAMI POLSKI, KTÓRE POZNAJEMY CZYTAJĄC KORESPONDENCJĘ OJCA KIEROWANĄ DO CÓRKI OD M-CA 1932 DO MARCA 1939 ROKU.
POCZTÓWKI PRZESŁANE Z PODRÓŻY PRZEZ POLSKIEGO INŻYNIERA ODDELEGOWANEGO NA WSCHODNIE RUBIEŻE PREZENTUJĄ JEGO ZACHWYT KRESOWYMI MIASTAMI I MIEJSCOWOŚCIAMI, ICH HISTORIĄ, KULTURĄ, ZWYCZAJAMI, I SZTUKĄ.
NA POCZĄTKU LEKTURY WIDZIMY KRESY JAKO MIEJSCE NAZNACZONE WIELKIM ROMANTYZMEM, ZNANE Z DZIEŁ POLSKICH POETÓW I PISARZY. Z CZASEM TEN OBRAZ SIĘ PRZEOBRAŻA. MIEJSCOWI MIESZKAŃCY OPOWIADAJĄ SWOJE HISTORIE, ROZMOWY SKŁANIAJĄ DO REFLEKSJI O ŻYCIOWYCH WARTOŚCIACH I POSTAWACH, KTÓRE WARTO PRZEKAZYWAĆ KOLEJNYM POKOLENIOM.
Na pocztówkach jak w fotoplastikonie przewijają się najpiękniejsze obrazy przedwojennych Kresów, można je obejrzeć na archiwalnych fotografiach i rycinach . . Każdy, kto ma korzenie na Kresach, ma je w sercu. Dlatego na pewno łatwo znajdzie tu prezentację miasta swoich przodków, by choć na chwilę poczuć magię Drugiej Rzeczpospolitej.
Książka w magiczny sposób przenosi w wyjątkowe miejsca, które cały czas z sentymentem wspominają miłośnicy II Rzeczpospolitej

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Pocztówki z Kresów przedwojennej Polski
Twoja ocena
Ocena ogólna