
Opis
Podręcznik skautingu zawiera praktyczne instrukcje dotyczące doskonalenia umiejętności, takich jak trekking, nawigacja, kemping, rozpalanie ogniska i gotowanie. Zawiera setki kolorowych fotografii i tabel oraz gotowe, rozpisane krok po kroku projekty, takie jak budowa schronienia, rozpalanie ognia, wiązanie liny lub budowa turystycznej kuchenki z puszek po napojach.
Książka ta, będąca kompendium wiedzy wielu pokoleń harcerzy i skautów, stanowi doskonałe wprowadzenie do opanowania umiejętności harcerskich dla każdego, kto chce przeżyć swoją przygodę z dziką przyrodą.
Podręcznik został skonsultowany merytorycznie oraz dostosowany do polskich realiów przez Łukasza Jędrasiaka z portalu dla podróżników i harcerzy – Skauting.pl.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Wiedza Powszechna
ul. Szeligowska 40 a
01-320 Warszawa
sklep@wiedza.pl
606-631-470
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.