Opinie o Nas

Podstawy chromatografii i technik elektromigracyjnych. Podstawy chromatografii i technik elektromigr

  • Kategorie: Książki / nauki ścisłe / chemia
  • Typ okładki: okładka miękka
  • Wymiary: 165 x 235
  • EAN: 9788301192334
  • Ilość stron: 700
  • Data wydania: 2017-05-15
    Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku

Dostępność:

81,50 zł 99,00 zł Oszczędzasz 17,50 zł

Chromatografia jest jedną z najważniejszych dziedzin nauk chemicznych i najważniejszą metodą analizy związków organicznych. Chromatografy są używane we wszystkich laboratoriach analitycznych na świecie. Jest to dziedzina wiedzy, która jest wciąż rozwijana, tak w zakresie aparatury jak i jej zastosowań.

Niniejsza książka jest szóstym wydaniem publikacji noszącej najpierw tytuł „Podstawy Chromatografii” a od czwartego wydania „Podstawy Chromatografii i Technik Elektromigracyjnych”. Każda edycja, oprócz wiedzy niezmiennej, stanowiącej istotę rozdzielania chromatograficznego i zawierającej opis charakterystyki tego rozdzielania, prezentuje również wiedzę najnowszą.

Książka jest przeznaczona dla studentów kierunków chemicznych, farmaceutycznych, biologicznych, biochemicznych, biotechnologicznych, kosmetycznych i ochrony środowiska, którzy uczą się chromatografii od początku i dla pracowników laboratoriów przemysłowych i naukowych, którzy chcą pogłębiać, poszerzać i uaktualniać swoją wiedzę. Zawiera wiadomości teoretyczne oraz elementy poradnika ułatwiającego pracę w laboratorium chromatograficznym i pozwalającego unikać błędów podczas analizy chromatograficznej.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Podstawy chromatografii i technik elektromigracyjnych. Podstawy chromatografii i technik elektromigr
Twoja ocena
Ocena ogólna