Opinie o Nas

Pokochaj swoje serce. Egoizm to nie grzech!

Dostępność:

29,52 zł 36,90 zł Oszczędzasz 7,38 zł
  • -20%
W ostatniej części bestsellerowej serii "Egoizm to nie grzech!" Dagmara Skalska apeluje: "Bądźmy kobiece, bądźmy delikatne, subtelne i wrażliwe. Nie bójmy się jako kobiety okazywać naszych słabości. Zacznijmy na nowo pokazywać swoją kobiecość. Wyrzućmy z głowy oficera, który każe nam rywalizować, stawać się lepszymi, niezależnymi i niepotrzebującymi facetów w naszym życiu. Kobiecość to siła i mądrość".


Książka "Pokochaj swoje serce" pomaga się otworzyć, odpuścić kontrolę, zaufać. Dzięki niej wracamy do tego, co w nas spontaniczne i naturalne, stajemy się bardziej autentyczni. Autorka stara się przywrócić równowagę w przestrzeni naszych relacji. Dzięki zawartym ćwiczeniom książka pełni rolę terapeutyczną dla niej i dla niego. Pięknie wydana, zawiera intrygujące fotografie Małgorzaty Ziębińskiej, która wspólnie z autorką stworzyła metaforyczną opowieść o kobiecości i męskości.


Jeśli czujesz, że nie możesz ruszyć z miejsca, utknęłaś w martwym punkcie, chcesz zmiany a zarazem się jej boisz, jeśli masz dość nadmiernego myślenia, analizowania i zamartwiania się na zapas, a jedyne czego pragniesz to być po prostu zadowoloną z siebie i z życia - to jest to książka dla Ciebie!


Dagmara Skalska uczy „alfabetu serca”, pokazuje, jak sprawić, by emocje nie zapanowały nad naszym życiem i co zrobić, by nie dać się oszukać intelektowi.


Intelekt planuje twoje życie, dlatego zajmuje się przyszłością. Serce chce cieszyć się chwilą!


Intelekt ocenia, co jest dobre, a co złe. Serce otwiera się na wszystkie doświadczenia.


Intelekt walczy z tym, co nie pasuje do jego scenariusza. Serce akceptuje wszystko, co przypływa.


Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.To książka pełna ćwiczeń, zadań i eksperymentów. W trakcie czytania będziesz się świetnie bawić, wzruszać i odkrywać nową wiedzę, a na koniec stanie się coś wyjątkowego: otworzysz swoje serce! Poczujesz, jak przepływa przez ciebie życie.


Czy jesteś już gotowa, by zaryzykować nowe spojrzenie na siebie samą i na świat?


Dagmara Skalska – pozytywna egoistka, inspiratorka, pasjonatka świadomego życia, wulkan energii – tym razem przekonuje, by posłuchać serca i dzięki temu odmienić siebie.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pokochaj swoje serce. Egoizm to nie grzech!