Opinie o Nas

Portugalski w tłumaczeniach Gramatyka Część 1 Poziom A1-A2

  • -17%

Dostępność:

33,00 zł 39,90 zł Oszczędzasz 6,90 zł
Pierwsza część przystępnego kursu do praktycznej nauki języka portugalskiego – łączy naukę gramatyki z rozwijaniem umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Nie musisz jeszcze niczego umieć, wystarczy twoja chęć do nauki.Dzięki tej książce:

• z łatwością opanujesz gramatykę i słownictwo poprzez setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych,

• zrozumiesz zasady gramatyczne języka portugalskiego czytając przystępnie napisane wskazówki w języku polskim,

• utrwalisz wiedzę, wyćwiczysz wymowę i prawidłowe konstruowanie zdań korzystając z ponad 5-godzinnego kursu audio na płycie CD (mp3),

• zmobilizujesz się do regularnej nauki dzięki jasnemu i logicznemu układowi stron.

Jest to książka wymarzona dla samouków, ale też dla tych, którzy chcieliby przypomnieć sobie podstawy języka portugalskiego lub sprawdzić swoje umiejętności na poziomie A1-A2.

Podręcznik może również stać się uzupełnieniem tradycyjnych kursów językowych, nauki w szkole lub na uniwersytecie. Uczniowi pomoże przygotować się do sprawdzianów i egzaminów, nauczycielowi – ułatwi zaplanowanie i opracowanie materiałów na zajęcia. Jego przejrzysta, logiczna struktura zachęci do regularnej, skutecznej i – co nie mniej ważne – przyjemnej nauki.

Więcej informacji
Data wydania 15 kwi 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Portugalski w tłumaczeniach Gramatyka Część 1 Poziom A1-A2