Potwory w Tokio: Anubis

  • -19%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
48,71 zł 59,99 zł Oszczędzasz 11,28 zł

Anubis to trzeci minidodatek do Potworów w Tokio i Potworów w Nowym Jorku, kultowych gier planszowych Richarda Garfielda, autora takich kolekcjonerskich tytułów jak Android: Netrunner czy Magic: The Gathering. Rozszerzenie wprowadza do gry nowego potwora - egipskiego boga śmierci, Anubisa. Ktoś podczas przechadzki w muzeum zniszczył sarkofag. Starożytne bóstwo przybyło z zaświatów, aby pomścić sprofanowaną mumię. Rozszerzenie jest kompatybilne zarówno z Potworami w Tokio, jak i Potworami w Nowym Jorku, wprowadzając do rozgrywki kostkę Losu w kształcie piramidy, a także specjalne karty Klątw, przed którymi uchronić nas może jedynie Złoty Skarabeusz. By zagrać w Anubisa, nie potrzebujemy żadnych innych dodatków, jednak dzięki rozszerzeniu Power Up! Doładowanie zyskamy możliwość skorzystania z potężnych Ewolucji nowego potwora.

 

Wycieczki do muzeum nigdy nie kończą się dobrze. Tak było i tym razem. Dlaczego skusił cię ten sarkofag? Czyżby to przez piękne hieroglify wyryte w kamieniu? A może po prostu chciałeś zajrzeć do środka? Niezależnie od twoich intencji, stało się. Skrzynka się rozbiła, wypadło z niej kilka kości owiniętych bandażami, a przed tobą nagle pojawił się dziwny gościu z głową szakala? Czyżby wczorajsza impreza dała ci się za mocno we znaki?

 

Aby pomścić sprofanowaną mumię, Anubis posłuży się kartami Klątw. Na początku gry potasujcie wszystkie karty Klątw, uformujcie z nich stos i odkryjcie pierwszą z wierzchu. Klątwa na każdej karcie jest stała (np. wszyscy gracze rzucają jedną kością mniej) i działa do momentu, kiedy zostanie odkryta nowa karta Klątwy. Pod treścią klątwy znajdują się dwa możliwe efekty – pozytywny i negatywny - których działanie uzależnione jest od kości Losu. Przed niektórymi klątwami może nas uchronić karta Złotego Skarabeusza.

 

Kiedy gracz rzuca kośćmi, rzuca także specjalną kością Losu i - podobnie jak przy zwykłych kościach - może ją przerzucić. Na kości Losu widnieją cztery symbole: Oko Horusa nakazuje odkrycie nowej karty Klątwy, a Wodnik kontynuuje działanie starej. Kiedy wyrzucimy symbol Węża, musimy zastosować się do jego efektu na karcie (efekt negatywny). Podobnie uczynimy podczas wyrzucenia symbolu Anch (efekt pozytywny).

 

Atuty:

  • Trzeci minidodatek do kultowych gier planszowych Potwory w Tokio i Potwory w Nowym Jorku Richarda Garfielda (Android: Netrunner, Magic: The Gathering);
  • Potężne karty Klątw działających na wszystkich graczy oraz kość Losu, która zupełnie odmieni oblicze rozgrywki;
  • Anubis przybył z podziemi aby dokonać zemsty! Tylko karta Złotego Skarabeusza może uchronić nas przed jego gniewem!

Wiek: 8+

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Potwory w Tokio: Anubis
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.