Opinie o Nas

Poza prawem

  • -13%

Dostępność:

32,00 zł 36,99 zł Oszczędzasz 4,99 zł
Zawiązani w 1995 roku The Analogs to najlepsza, najbardziej aktywna i najbardziej znana w kraju i za granicą formacja od początku hołdująca staremu, ulicznemu punk rockowi. Od początku istnienia zespół, mimo zmian składu, okrzepł muzycznie, a jego popularność zatacza coraz szersze kręgi. Wszystkie wydane dotychczas albumy za każdym razem potwierdzały klasę grupy, której występy nieprzerwanie ściągają do klubów rzesze wiernych fanów. Niemal nieobecni w krajowych rozgłośniach radiowych i telewizji, doskonale znani są publiczności undergroundowej w Polsce, a także w Niemczech, Anglii, Włoszech, Austrii, Szwajcarii, Czechach i innych krajach, gdzie często koncertują.

Album The Analogs pt. „Poza prawem” to porcja ulicznych przebojów w starym stylu zespołu. Wiele z utworów jest od lat koncertowymi hitami.

„Poza prawem” to 14 energetycznych utworów, które w połączeniu z uliczna poetyką tekstów grupy, nie pozbawioną mocnych sformułowań, niezmiennie rozpalają wyobraźnię i serca kolejnych generacji słuchaczy. Zespół sięgnął po klasykę punk rocka nagrywając z polskim tekstem utwór „Right To Work” – jeden ze sztandarowych hitów angielskiej formacji Chelsea.

W kilku fragmentach płyty gościnnie wystąpili: wokalistka żeńskiej, punkowej formacji Beri Beri – Marta Wiśniewska oraz gitarzysta melodic punkowej grupy Road Trip’s Over Maciej Kiersznicki.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Poza prawem
Twoja ocena
Ocena ogólna
1. Pieśń Aniołów
2. Poza prawem
3. Dźwięk Rebelii
4. 39-45
5. Lato ‘95
6. Odbij się od dna
7. Zjednoczeni
8. P. S. M.
9. Ten kraj
10. Zawsze najgorsi
11. Prawo do pracy
12. Uliczni wojownicy
13. Władza albo śmierć
14. Blizny, alkohol i tatuaże