Pozytywni ludzie

  • nowość
  • Polecamy
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
20,50 zł 27,00 zł Oszczędzasz 6,50 zł

Najnowszy poradnik bestsellerowego pisarza i psychologa Bernarda Stamateasa porusza tematykę pozytywnych ludzi i wartościowych relacji. Już dziś możesz go kupić w księgarni Świat Książki.


Książka pełna pozytywnych wibracji


Człowiek jest istotą społeczną i został stworzony, by żyć wśród innych i utrzymywać z nimi relacje. Nie każdy, kogo spotykasz na swojej drodze, będzie wnosił w twoje życie coś wartościowego – na co dzień trafiamy również na osoby toksyczne, prawdziwe wampiry energetyczne, które mają negatywny wpływ na nasze funkcjonowanie i samoocenę.


Pozytywni ludzie są inni. Potrafią naprawdę słuchać, a nie tylko mówić, dbają o potrzeby swoje i swoich bliskich, okazują empatię, znajdują czas na rozmowę, oferują pomoc, emanują radością i nadzieją,. Cieszą się z naszych sukcesów, motywują innych do działania. Obok nich czujesz się najlepszą wersją samego siebie. Przebywanie z nimi to czysta przyjemność. Takie relacje – zdrowe, prawdziwe, zbudowane na szacunku – mają uzdrawiającą moc, dają poczucie pełni i dodają nam skrzydeł.


Jak rozpoznać i przyciągać do siebie takich ludzi? Jak unikać tych, których toksyczny wpływ odbiera nam radość z życia? Jak samemu zostać pozytywnym człowiekiem? Jak nawiązywać oraz utrzymywać zdrowe relacje i cieszyć się pełniejszym życiem? Tego dowiesz się z tej książki.Bernardo Stamateas


Psycholog, psychoterapeuta i seksuolog kliniczny, autor bestsellerowych poradników, w swoich książkach podpowiada, jak uzdrowić siebie i swoje relacje z innymi, co pozwoli na czerpanie z nich znacznie więcej satysfakcji i radości.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Pozytywni ludzie
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.