Kochane zarówno przez dorosłych, jak i nieco młodszych czytelników – książki obyczajowe od lat dzierżą palmę pierwszeństwa na listach bestsellerów wydawniczych. Jedną z przyczyn ich popularności jest łatwość, z jaką możemy utożsamić się z ich bohaterami. Opisane w powieściach obyczajowych historie pozwalają odetchnąć od trosk dnia codziennego, wzruszają, przynoszą pociechę, a czasem także nadzieję. Co warto wiedzieć o prozie obyczajowej?

Czytaj dalej

Pragnienie anioła

  • nowość
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
33,00 zł 39,90 zł Oszczędzasz 6,90 zł
ONA... jest jak żywioł. Nieokiełznana, dzika, nieprzewidywalna. Jest jak ogień, w którego płomieniach możesz się ogrzać lub bezpowrotnie spłonąć. Przeszła wiele, co uczyniło ją silną i niebezpieczną. Łaknie miłości, której szukała nieustannie przez całe swoje życie, ale okazuje się, że nie potrafi już kochać...

ON... jest jak wędrowny ptak. Za dnia drapieżny i niebezpieczny, rwący się do lotu. Nocą zaś przemienia się w spragnioną miłości istotę z rysą na sercu i połamanymi skrzydłami. To upadły anioł... W jego ciele żyją dwie dusze. Romantyczna i pełna ciepła oraz nieokiełznana, brutalna i... zła. Podążając krętymi ścieżkami, które wytyczyło dla niego życie, bezskutecznie szuka siebie.

Czy uda się oszukać przeznaczenie? Czy dwoje tak doświadczonych przez los ludzi jest w stanie na nowo uwierzyć w tlące się uczucie? I czy miłość rzeczywiście jest największą siłą ludzkości, która zdoła pokonać każdą przeszkodę dzielącą od upragnionego szczęścia?

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Pragnienie anioła
Twoja ocena
Ocena ogólna

Powieść obyczajowa – co to jest?

Co to jest powieść obyczajowa? Książka obyczajowa to nic innego, jak gatunek powieściowy przedstawiający historie możliwe do zaistnienia w rzeczywistości, jednak – w odróżnieniu od literatury faktu – niemające oparcia w realnych wydarzeniach. Tematem literatury obyczajowej są zazwyczaj losy rodzin, społeczności lub poszczególnych jednostek i ich uwikłanie w relacje międzyludzkie. Dobra powieść obyczajowa szczegółowo kreśli również kontekst danej epoki oraz miejsce, w którym toczy się akcja. Wśród najchętniej kupowanych książek obyczajowych znajdziesz klasykę literatury polskiej autorstwa Bolesława Prusa czy Stefana Żeromskiego oraz współczesnych twórców, takich jak Nicholas Sparks, Agata Przybyłek, Agnieszka Krawczyk czy Ałbena Grabowska. W ofercie książek obyczajowych Świata Książki natrafić możesz na gorące romanse, bawiące do łez komedie romantyczne i obyczajowe czy pasjonującą literaturę erotyczną. Wielbicielom powieści obyczajowych z pewnością przypadną także do gustu książki beletrystyczne oraz biografie.

Dobre powieści obyczajowe – bestsellery Świata Książki