Prawdziwa historia Królowej Życia

  • -38%
  • Bestseller
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
24,74 zł 39,90 zł Oszczędzasz 15,16 zł
Królową byłam zawsze. Od wielu lat wiem, jak smakuje sława. W Kotlinie Kłodzkiej znali mnie wszyscy. Nie ma się czym chwalić, kryminał to nie pierwszy rząd w operze.

Ale gdybym udawała, że tego nie było, byłabym hipokrytką. Nie będę opowiadać bzdur, że byłam na wczasach w Ameryce. Nie zamierzam też ronić teraz krokodylich łez. One nie zmażą tego, co było. Zdawałam sobie sprawę, że igram z prawem. Wiedziałam, że prędzej czy później będę musiała za to zapłacić.Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło – gdyby nie więzienie, nie trafiłabym do telewizji i nie doceniłabym też wielu innych rzeczy, nad którymi się wcześniej nie pochylałam. Teraz zna mnie cała Polska”.

Jak wyglądało dzieciństwo Królowej Życia, dlaczego nie została na stałe w Niemczech oraz czy miłość wszystko wybacza i jest w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu?


O tym w pierwszej części autobiografii niekwestionowanej Królowej – Dagmary Kaźmierskiej.Dagmara Kaźmierska - znana osobowość telewizyjna i influencerka. Dziękiwystępom w programie telewizji TTV Królowe Życia zyskałaogromną sympatię widzów, którzy obserwują ją nie tylkona ekranie, ale także w mediach społecznościowych, któreprowadzi z dystansem i humorem. Jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych, ale też najbardziej lubianych izagadkowych bohaterek programu. Ponad 10 lat temu przeszła w swoim życiu różne kryzysy, które nie zawszekończyły się dobrze, ale czerpie z tego naukę, przyznaje siędo błędu i kocha ludzi oraz życie.Prasa pisze o niej "najlepszy przykład resocjalizacji w polskimshowbiznesie". Za sobą ma mroczną przeszłość, przed sobą - wielką karierę. Dagmara Kaźmierska, osobowość telewizyjna, aktorka Patryka Vegi, Królowa Życia z reality show telewizji TTV właśnie wydaje swoją biografię. Czego dowiemy się o jednej znajbarwniejszych, kontrowersyjnych i najbardziej lubianych gwiazd? Jakie tajemnice zostawi tylko dla siebie?"Moje życie to brazylijska telenowela! Wenezuelski serial !", śmieje się Dagmara gdy pytamy o książkę.
Dagmara słynie z zamiłowania do luksusów. Lubi markowe ubrania, efektowne i drogie butyoraz błyskotki. Żyje tak, aby czerpać jaknajwięcej przyjemności z każdego dnia. Profil Dagmary Queen of Life na Instagramieliczy obecnie 1 100 000 obserwujących, agrupa fanów wciąż się powiększa.„Dagmara jest jedną z najzabawniejszych osób, jakie znam. Zazwyczaj naprawdę trudno ją przegadać. Jak na rasową Królową Życia przystało, uwielbia złoto i brylanty. Jak każda prawdziwa kobieta Dagmara ma w sobie tysiąc kobiet (…)”.

Patryk Vega„Uważam, że to, iż Królowe życia odniosły taki sukces, to bez wątpienia jest bardzo duża jej zasługa. Natomiast tajemnicą sukcesu Dagmary jest to, że jej się nie wydaje, że jest Królową, tylko ona nią jest.

I to nie wtedy, kiedy my przyjeżdżamy do niej z kamerą, tylko na co dzień. (…)
Bywa, że jest rozkapryszona, nastrojowa, nawet chimeryczna. Bywa, że jest do rany przyłóż, a bywa, że jest diabłem w ludzkiej skórze, któremu jak nadepniesz na odcisk, to ci przegryzie aortę”.


Piotr Wąsiński

twórca i reżyser „Królowych życia”

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Prawdziwa historia Królowej Życia
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.