Prenatalka - dla maluszków także w brzuszku

  • -20%
 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
24,00 zł 29,99 zł Oszczędzasz 5,99 zł
„Prenatalna” zdobyła Nagrodę Superprodukt 2011. Album zdobył wyróżnienie w IX edycji konkursu „Świat przyjazny dziecku” organizowanego corocznie przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

„Jest bezpiecznie i spokojnie. Jestem otulone wodami płodowymi mojej mamy i karmione. Dźwięki, które słyszę są przyjemne, delikatne, wytłumione przez brzuszek mamy. Dźwięki, które słyszę stwarzają mi poczucie bezpieczeństwa. Niestety wszystko się zmieni w momencie narodzin. Świat na zewnątrz jest taki głośny, hałaśliwy.

Na szczęście mama włącza mi moją znajomą „preNatalkę”. Słuchałem jej będąc w brzuszku i dlatego natychmiast się, uśmiecham, uspokajam i usypiam...” Twój Dzidziuś

Woda płynie. Drzewo rośnie. Wiatr wieje. Dźwięk to fala , która przenika, zespala, wypełnia (przestrzeń). Wszystko dąży do harmonii. Utwory, które znajdziemy na płycie wprowadzają nas w pozytywny, dobry nastrój tworząc klimat swoistego relaksu i odpoczynku. Dzięki różnym brzmieniom i efektom dźwiękowym wplecionym w muzykę , nasze dziecko będzie mogło „nauczyć się” dźwięków , które czekają na nie w naszym świecie.

„Płyta, którą trzymacie Państwo w rękach, została opracowana i nagrana z najwyższą starannością. Kompozycje zawarte na płycie działają jak balsam na wyostrzone zmysły dziecka po urodzeniu. Zaleca się częste odsłuchiwanie płyty w wieku prenatalnym. Dzięki płycie słuchanej po narodzinach dzidziuś będzie „wracał” do najpiękniejszego i najbezpieczniejszego miejsca na świecie...” Kompozytor

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Prenatalka - dla maluszków także w brzuszku
Twoja ocena
Ocena ogólna
1. Mamueno
2. Tatadua
3. Papatri
4. Forfan
5. Kwintolino
6. Siksolanda
7. Seption
8. Oktanuta
9. I...bambino